• Yeni
(3 Paket) Pentax K-5II K-5IIs K5 Mark II Dijital Kamera için Rieibi Ekran Koruyucu, Üst Ekran Koruyucu ile Pentax K-5 II K-5 IIs için Temperli Cam Filmi

(3 Paket) Pentax K-5II K-5IIs K5 Mark II Dijital Kamera için Rieibi Ekran Koruyucu, Üst Ekran Koruyucu ile

Ziyaretçi izlenme:
₺ 58.50

Stokta
Mağazada

Cihaz : Temperli cam filmi Pentax K-5 II K-5 IIs K5 Mark II dijital fotoğraf makinesi için mükemmel uyum sağlar.Malzemeler : Kullanılan yüksek kaliteli cam, kalite garantilidir.Film gerçek kameraya göre kesilir, ekrana %100 sığar.Avantajları : 0.33 mm kalınlık, en yüksek hassasiyet; 9 H sertlik, aşınmaya dayanıklı ve çizilmez ve ekranı etkili bir şekilde korur; Yağa ve suya dayanıklı, parmak izine dayanıklı, yüksek şeffaflık ve yüksek çözünürlüklü, ekranın gerçek rengini korur.Paket içerir : 3 temperli cam ekran koruyucu+3 toz emici+3 ıslak mendil+ 3 kuru temizleme bezi.Kurulumu kolay : Temperli cam filmi ekrana doğrultun ve hafifçe bastırın, kabarcıklar olmadan otomatik olarak yapışır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!