• Yeni
EOS R5 Üst+Ekran Koruyucu Canon R5 için Uygulanabilir Tam Çerçeve aynasız fotoğraf makinesi (2 + 2 Paketi), PCTC 0.3 mm 9 H Sertlik Temperli Cam ekran koruyucu, 2 * Sıcak ayakkabı kapatma başlığı (Uğur Böceği ve Arı)

EOS R5 Üst+Ekran Koruyucu Canon R5 için Uygulanabilir Tam Çerçeve aynasız fotoğraf makinesi (2 + 2 Paketi),

Ziyaretçi izlenme:
₺ 257.70

Stokta
Mağazada

Temperli Cam Filmi Canon EOS R5 (EOS R değil) için mükemmel uyum sağlar.Kenardan kenara, kurulumu kolay.Dokunmatik ekran hala PCTC Temperli Cam Filmi ile tamamen işlevseldir. 6 kat kaplama ile 9 H sertlik ve 0.3 mm kalınlık, ancak kamera ekranını yüksek darbe düşmelerine, çizilmelere, anahtarlar, bıçak vb. Gibi keskin nesnelere karşı iyi bir günlük koruma sağlayabilir. 99.99 % Yüksek Şeffaflık Kristal berraklığında, Piksel bozuk değildir.LCD ekranın neden olduğu göz yorgunluğunu azaltır, özel HD teknolojisi mükemmel görsel şölen yapar.Dahil paketi : 1* güzel Ahşap ambalaj Kutusu, 4 * temperli Cam Flim Canon EOS R5 için uygulanabilir, 2 * sıcak ayakkabı kapatma başlığı (uğur Böceği ve su terazisi), 1* makro SD / TF Kart Adater.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!