• Yeni
Ruıya 2021 2022 Chevrolet Trailblazer ıçin 7in Ekran Koruyucu Folyo Temperli Cam Araç Navigasyon Merkezi Kontrol Dokunmatik GPS koruyucu Film 9 H HD Temizle Anti-Patlama ve Çizik

Ruıya 2021 2022 Chevrolet Trailblazer ıçin 7in Ekran Koruyucu Folyo Temperli Cam Araç Navigasyon Merkezi Kontrol

Ziyaretçi izlenme:
₺ 41.64

Stokta
Mağazada

???? Alcohol Navi ekranınızı Alkol Hazırlık Pedi ile temizleyin ????Screen Ekranı mikro Fiber Temizlik Bezi ile kurulayın, toz, su veya başka kalıntı kalmaz. ????YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK : Ekranın görünürlüğünü azaltmaz, ancak dokunmatik ekranınızı yepyeni tutar.Bitti! ????Herhangi bir nedenle memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, daha iyi olacak sorun resmi eklediyseniz, 24 saat içinde size cevap vereceğiz ve sorunlarınızı mümkün olduğunca çözeceğiz. ????HD ve PÜRÜZSÜZ Dokunuş Hissi : temizlenmesi çok kolay, sadece hafifçe silin. ⭐Malzeme : Sertleştirilmiş cam, Al-Si cam ⭐Renk : Açık ⭐ Paket içerir : Ekran Koruyucu * 1, Yükleme Yardımcı Araçlar * 1 (Toz Kaldırma Çıkartmalar, Islak Mendil, Mikro-Fiber Temizleme Bezi ve Plastik Enayi Fincan*1 ⭐ Özellikleri : Ui ürünü tespit sahip profesyonel laser kesim, kullanılan malzeme, çevre koruma için kapak araba ekran tam olarak. ????KOLAY ekran koruyucusu ile Hizalayın YÜKLEMEK İÇİN : sonra kolay yükleme yapar önümüzdeki aksesuarları ile yükleyin.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!