• Yeni
Synvy Anti mavi ışık Temperli Cam Ekran Koruyucu, HUİON Tablet ile Uyumlu Kamvas GT-156HDV2 15.6 GT-156 HD V2 9 H Ekran Filmi Koruyucular (Aktif Alan Kapak Sadece)

Synvy Anti mavi ışık Temperli Cam Ekran Koruyucu, HUİON Tablet ile Uyumlu Kamvas GT-156HDV2 15.6 GT-156 HD

Ziyaretçi izlenme:
₺ 299.10

Stokta
Mağazada

Sadece görünür alanı kapsar screen.In akıllı telefonlar çağında, insanlar cep telefonu ekranlarına bakarak daha fazla zaman harcıyorlar.Bununla birlikte, cep telefonu ekranları, LED'ler ve bilgisayar ekranı ışıkları çok fazla mavi ışık üretir.Bu, insanların gözlerine ve ellerine zarar verebilir ve kahverengi pigmentleri uyarabilir ve cildi yapabilir.Sarı lekeler ve çiller üretmek miyopi derecesini derinleştirecek, görsel yorgunluğa neden olacak, aynı zamanda normal uykuya elverişli olmayacaktır. ★[Anti Mavi ışık] Anti-mavi ekran koruyucu,göz tahrişindeki mavi ışığı büyük ölçüde azaltabilir, Göz yorgunluğunu hafifletebilir, miyopi derinleşmesini kontrol edebilir, aynı zamanda cildin yansıması, melazma ve diğer sorunların neden olduğu kuru cildin neden olduğu ultraviyole radyasyonu önlemek için ultraviyole ışığın emilimi ve dönüşümü yoluyla. ★[Çizilmeye Dayanıklı] Bu Anti Mavi ışık Ekran Koruyucusu, telefonunuzu bıçak, anahtarlar ve diğer bazı sert maddelerle istenmeyen çizilmelere ve çizilmelere karşı etkili bir şekilde koruyabilir. ★[Kolay kurulum] Kolay kurulum için %100 Kabarcıksız Yapıştırıcılara sahip 4 H Sertlikte Temperli Camdan üretilmiştir ve çıkarıldığında kalıntı bırakmaz.Neden Synvy?Synvy, Ekranınız için düşünceli ve birinci sınıf koruma sağlamayı taahhüt eder, neye önem verdiğinize, hatta neye önem verdiğinizden daha fazla önem verir.Lütfen satın alma işleminizin tadını çıkarmaktan çekinmeyin.S & A : Bu Temperli Camın Plastik bir Koruyucuya karşı yararı nedir?Çizilmesi o kadar kolay olmayacak ve kurulum daha kolay olacaktır çünkü kabarcıklar,gökkuşağı veya halo olmadan otomatik olarak Adsorbe edilebilir.Bu tekrar uygulanabilir mi?Kurulum sırasında ekran koruyucusu yeniden konumlandırılabilir ve memnun kalana kadar çıkarılabilir.Dokunma hassasiyeti iyi çalışıyor mu?Son derece duyarlı, netliğe duyarlı, doğal görüntüleme ve pürüzsüz oynatma deneyimi sağlamak için hızlı yanıt performansı sağlar. - İçindekiler 1. Ekran Koruyucu2. Kurulum Kılavuzu3. Kılavuz Etiket ve Toz emici4. Mikrofiber bez ve Alkol Hazırlık Pedi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!