• Yeni
[1 + 2 Paketi]Galaxy S20 Ekran Koruyucu + Kamera Lens Koruyucu, Gizlilik Temperli Cam Ekran Koruyucu, 3D Kavisli, Çizilmeye Dayanıklı, Hiçbir Kabarcıklar,9 H sertlik, Samsung Galaxy S20 5G (6.2)

[1 + 2 Paketi]Galaxy S20 Ekran Koruyucu + Kamera Lens Koruyucu, Gizlilik Temperli Cam Ekran Koruyucu, 3D Kavisli,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 32.97

Stokta
Mağazada

Galaxy S20 Gizlilik Ekran Koruyucumuz, telefonunuzun ekranındaki bilgileri meraklı gözlerden mükemmel şekilde koruyabilir ve gizliliğinizi koruyabilir.Çizilme direnci ve 9 H sertlik temperli cam filmi maksimum koruma sağlar ve damla veya büyük çizikler durumunda daha iyi koruma sağlayabilir.3 D tam ekran kapsama tasarımına sahip gizlilik koruma filmi, telefon ekranını tamamen koruyarak neredeyse tüm ekranı kaplayabilir.Hassas dokunuş, net ve doğal his ve yüksek dokunma hassasiyeti, mükemmel dokunmatik ekran doğruluğu sağlar.Galaxy S20 süper temperli cam ekran koruyucu hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size tatmin edici bir hizmet sunacağız.Uyumluluk : Samsung Galaxy S20 5g Ekran Koruyucu için LÜTFEN dikkat : Kullanım için ekranın dokunmatik hassasiyetini artırmak için telefonunuzdaki Dokunmatik Hassasiyet Ayarını etkinleştirin. 1 : "Ayarlar" ı açın 2 : "Gelişmiş Özellikler" e gidin 3 : Altta, "Dokunma Hassasiyeti" Özelliklerini bulun ve etkinleştirin : 1. Yüksek Şeffaflık : %100 şeffaflık orijinal ekran parlaklığını korur.Daha fazla parlaklık ve daha az parlama ile harika bir görüntüleme deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. 3.Gizlilik Koruması : Hafif siyah renkli, yalnızca önden 90 ° ila 30° arasında görülebilen ekran gözetleme korumalı koruma filmi, başkalarının görüntülediğiniz bilgileri gözetlemesini etkili bir şekilde önleyerek gizliliğinizi güvende tutar. (Not : Gizlilik koruma filmi parmak izi kilidini desteklemez, ancak yüz tanıma ve şifre kilidini etkilemez) 4. Çizilmez : Maksimum koruma için 9 H sertlik, bıçak, anahtarlar ve diğer bazı sert maddelerle istenmeyen çizilmelerden ve çizilmelerden kaçının. 3. Temperli camdan üretilmiştir : 4.5 saatten fazla yüksek sıcaklıkta temperleme işlemine tabi tutularak, bu ekran koruyucunun sıkıştırma mukavemeti normal camdan 5 kat daha yüksek olan 125mpa'ya ulaşır.Samimi Hizmet : S20 ekran koruyucuları ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin,size en iyi satış sonrası hizmeti vereceğiz.Kolay Ui Temiz Yükleme ve dahil ıslak bez ve kuru bez ui ui Dikkatle ekran koruyucu ui Hattı desteğini kalkmasına ekranı temizlemek için ve ekran UI filmi uygulamak Sıkıca 1 x samsung galaxy S20 ekran koruyucu 2 adet galaxy S20 kamera lensi Koruyucu 1 x Montaj Kiti 1 x Yükleme Talimatı kenar kaldırma Koli Listesi : önlemek için 45'lik film hakkında kenarları basın temizlik sticker Kullanımı ile ekranınızı kurulayın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!