• Yeni
MİNGMİN-DZ Hidrolik Sıkma Aracı 20 pcs/50 pcs HD Hidrolik Film için Cep Telefonu Ön Ekran arka kapak Koruyucu Ultra İnce Kesme Makinesi Sıkma Aracı (Renk: 1001, Adet sayısı : 20 pcs)

MİNGMİN-DZ Hidrolik Sıkma Aracı 20 pcs/50 pcs HD Hidrolik Film için Cep Telefonu Ön Ekran arka kapak Koruyucu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 193.95

Stokta
Mağazada

Anti-parmak izi fonksiyonu, yüksek çözünürlüklü ve yüksek ışık geçirgenliği, orijinal ekran görsel algısını, %88'in üzerindeki ışık geçirgenliğini geri yükler. 1002 HD İhracat Filmi II.İthal ultra ince TPU malzeme yüksek çözünürlüklü hidrolik film, adsorpsiyon kuvveti 550g, çekme kuvveti 2500g, kabarcık çizik kendi kendini onarma.Anti-parmak izi fonksiyonu, yüksek çözünürlüklü yüksek ışık geçirgenliği, orijinal ekran görsel algısını geri yükleme, %90'ın üzerinde ışık geçirgenliği. 1003 HD ithal film.öğe hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen me Light ile iletişime geçin, zararlı mavi ışığı filtreleyin, %92'nin üzerinde ışık geçirgenliği 1. Siparişler ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenir.2. Dealfon sadece teyit edilen sipariş adreslerine gönderilir.Sipariş adresiniz Gönderim adresinizle eşleşmelidir.3. Gösterilen resimler gerçek öğe değildir ve sadece referans içindir.4. Transit Zaman taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays.Transit süresi, özellikle tatil sezonunda farklı olabilir.5. Siparişinizi ödeme yapıldıktan sonra 45 gün içinde almadıysanız, lütfen Dealfon ile iletişime geçin.Sevkiyat parça ve sizi en kısa sürede alacağız.6. Stok durumu ve zaman farklılıkları nedeniyle, öğenizi hızlı teslimat için ilk mevcut depomuzdan göndermeyi seçeceğiz.Garanti Miktarın ve iyi durumda olduğundan emin olmak için sipariş ettiğiniz şeyin olduğundan emin olmak için ürünlerimizi paketlemeden ve göndermeden önce tek tek kontrol ediyoruz.3 ay uluslararası garanti veriyoruz.Ödemenizden itibaren bu süre içinde ücretsiz değişim veya onarım hizmeti alabilirsiniz.Değişim veya onarım hizmetinin neden olduğu tüm ücret ve ücretlerden biz sorumluyuz.Kusurun ne olduğunu bize söylemeli ve sipariş numaranızı vermelisiniz.Deaflon, süresi dolmuş bir garanti ile değiştirme veya onarım hizmeti sunmaz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!