• Yeni
[4'lü Paket] Kindle Fire HD 6 için (4. Nesil, 2014 Sürümü) - SuperGuardZ ® Ekran Koruyucu, Parlama Önleyici, Mat, Parmak izi Önleyici, Çizilmez, Kabarcık Önleyici

[4'lü Paket] Kindle Fire HD 6 için (4. Nesil, 2014 Sürümü) - SuperGuardZ ® Ekran Koruyucu, Parlama Önleyici,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 239.70

Stokta
Mağazada

Parlama önleyici / Mat ekran koruyucu, yansımaları ve parlamayı en aza indirir, parlak ortamlarda görünürlüğü artırır ve parmak izlerine karşı dayanıklıdır.Kolay Kabarcıksız kurulum : Kabarcıksız Yapıştırıcılar ile en yüksek kalitede çok katmanlı optik sınıf Japon PET Filmden yapılmıştır.Çizilmeye karşı koruma : Cihazınızı günlük çizilmelere, toza, çizilmelere ve normal aşınma belirtilerine karşı korumak için özel çizilmeye karşı dayanıklı kaplama.Gerçek Dokunuş ve yüksek hassasiyet : Dokunmatik ekrana müdahale etmeyin ve Kusursuz Dokunmatik Ekran Doğruluğu sağlayın.Uyumluluk : Kindle Fire HD 6 (4. Nesil, 2014 Sürümü) için özel olarak tasarlanmış ve hassas kesim.Super Guard Z Risksiz Ömür Boyu Değiştirme Garantisi. % 100 Memnuniyet Garantisi.Super Guard Z ekran koruyucuları, beş katmandan oluşan en yüksek kalitede optik sınıf filmden yapılmıştır : (1) Parmak izi önleyici kaplama, (2) Çizilmez kaplama, (3) Optik PET tabakası (4) Kabarcıksız kurulum sağlayan silikon jel tabakası, (5) Koruma astarı.En yüksek Yapılmış özellikleri : kaliteli optik sınıf PET Film Montajı kolay kurulum ve UV Koruması çok basit, Bubble-ücretsiz yapıştırıcılar var : LCD ekran Dayanıklı çizilmez Film Anti-Parlama/Mat : tarafından kaldırıldı Paket Super Guard Z De (temizlik bezleri + yumuşatma Ömür boyu garanti belgesi) : yüksek kaliteli ekran koruyucu Yükleme Seti vardır : zaman & gres işaretleri Ultra Pürüzsüz Yüzey parmak Dirençli güçlü ışık kaynakları altında ekran parlamayı Azaltmak : dokunmatik ekran ve kalem özellikleri Hiçbir kalıntı deneyim ve kullanımını Artırmak neden olduğu göz yorgunluğunu Azaltır, ömür boyu garanti ile ürünlerimizin arkasında duruyoruz.Super Guard Z ürünler imalat hatalarına karşı sahibine garantilidir eğer : bunun anlamı, uzun kullandın nasıl olursa olsun, (örneğin, köpürme veya ürünü cihazlar eşleşmiyor) size hızlı, hayır-güçlük DEĞİŞTİRME YA da para İADESİ sunuyoruz Super Guard Z ürünleri (değil damla tarafından neden olduğu hasar dahil olmak üzere) normal kullanım koşulları altında/gözyaşı/çizik aşınma karşılaşma.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!