• Yeni
Vaxson 2-Pack Gizlilik Ekran Koruyucu, Sony Walkman ile uyumlu NW-S310 NW-S313 NW-S315 NW-S310K Anti Casus Film Koruyucular Sticker [Değil Temperli Cam ]

Vaxson 2-Pack Gizlilik Ekran Koruyucu, Sony Walkman ile uyumlu NW-S310 NW-S313 NW-S315 NW-S310K Anti Casus

Ziyaretçi izlenme:
₺ 50.97

Stokta
Mağazada

Lütfen bu koruyucu filmin esnek plastikten yapıldığını unutmayın.Anti-Spy : Ekran sadece doğrudan ekranın önündeki kişiler tarafından görülebilir, kişisel, özel ve hassas bilgilerinizi yabancılardan gizler. 4 H sertlik, ekranınızı günlük çizilmelere, çizilmelere ve normal aşınma belirtilerine karşı korur.Kendi kendini iyileştirme teknolojisi, filmin 48 saat içinde küçük çiziklerden kurtulmasını sağlar.Kabarcık-ücretsiz, parmak izi-ücretsiz, dust-resistant.No çıkarıldığında yapışkan kalıntı.Neden Anti Spy ekran koruyucuyu seçmelisiniz : Bu film açıkken, ekranınız yalnızca ekranın hemen önündeki kişiler tarafından görülebilecek, kişisel, özel ve hassas bilgilerinizi yabancılardan gizleyecektir.Gizlilik kapağının yakınınızdaki gözetleme gözlerini önlemek için ekranı biraz koyulaştıracağını lütfen unutmayın, bu nedenle daha iyi görüntüleme deneyimi için lütfen cihazınızın ekran parlaklığını artırın.Hassas Kesim : Gelişmiş hassas lazer kesim teknolojisi, filmin cihazınızı en büyük ölçüde kaplamasını sağlar.Yüksek Hassasiyet : Yüksek hassasiyet ve HD çözünürlük size hızlı uygulama başlatma, pürüzsüz oyun ve video oynatma sağlar, akıcılık konforunun keyfini çıkarmanızı sağlar.Kendi kendini iyileştirme Teknolojisi : Kendi kendini iyileştirme teknolojisi, filmin 48 saat içinde küçük çiziklerden kurtulmasını ve ekranınızı yepyeni tutmasını sağlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!