• Yeni
KSDCDF LED Taktik El Feneri-Yüksek Lümen, Yakınlaştırılabilir, Modlar, Suya Dayanıklı Işık - Kamp Aksesuarları, Dış Mekan Ekipmanları, Acil Durum Fenerleri

KSDCDF LED Taktik El Feneri-Yüksek Lümen, Yakınlaştırılabilir, Modlar, Suya Dayanıklı Işık - Kamp Aksesuarları,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 1759.38

Stokta
Mağazada

[13 saate kadar dayanıklılık] Dahili 4 adet 2600m Ah yüksek performanslı lityum pil, 13 saatlik uzun süreli pil ömrü, güçlü akım, yüksek güçlü parlaklık çıkışı sağlar, geceyi aydınlatır. [Acil durum güç bankası olarak kullanılabilir] Bir şey çok amaçlıdır, kamp yaparken ve keşfederken geceyi aydınlatabilir wild.It anında bir mobil güç bankasına dönüştürmek için acil durum cep telefonu ve diğer elektronik cihazlar olarak da kullanılabilir. [Akıllı sıcaklık kontrol tasarımı] Parlaklık çıkışı, el gücünün uzun süreli kararlı çalışmasını sağlamak için el fenerinin çalışma durumuna ve dış sıcaklığa göre otomatik olarak ayarlanabilir.Led El Fenerimiz kamp, yürüyüş, bisiklet, balık tutma, koşu, köpek yürüyüşü, elektrik kesintileri, acil durumlar, hedefli aramalar ve genel ev kullanımı vb.Için mükemmeldir.Satın aldığınız için teşekkürler, size yardımcı olmayı umuyoruz.Geceleri yıldızlardan daha göz kamaştıran ışıklara bayılıyorum.Şehirde aidiyet duygusu bulamasanız da, bir el feneri size girip çıkmanız için ışık verebilir ve güvenle gidebilirsiniz.Binlerce ailenin ışıklarını aydınlatın, ruhun ışığını aydınlatın ve eve dönüş yolunu aydınlatın.Ürün parametresiürün adı : el feneriboyutu : 113 MM*46 MM*41mmağırlık : 330gmalzeme : alüminyum alaşımsu geçirmezlik derecesi : l P44Çalışma süresi : yaklaşık 13 saatürünümü satın aldığınız için teşekkür ederim.Sana iyi şanslar getirmeyi umuyorum.Herhangi bir sorunuz varsa, en kısa sürede size geri bildirimde bulunacağım.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!