• Yeni
Alüminyum El Arabası 250lb Kapasiteli Üflemeli Haddeleme arabası Tekerlekli El arabası Tekerlekli El Arabası Tekerlekli El Arabası Hareketli Dolly El arabası Katlanır El Arabası Tekerlekli El Arabası

Alüminyum El Arabası 250lb Kapasiteli Üflemeli Haddeleme arabası Tekerlekli El arabası Tekerlekli El Arabası

Ziyaretçi izlenme:
₺ 82.50

Stokta
Mağazada

Alüminyum El Arabası 250lb Kapasite 15 1/2w x 16 1/ 2d x 43 1/2h 4061 - Her Biri 1 olarak satılır.Bu katlanır el kamyonu ile ağır nesneleri güvenli bir şekilde hareket ettirin.Kompakt depolama alanlarıyla uyumlu hale getiren katlanabilir ayak plakasına sahip bu el arabası ile ağır hareketli işleri halledin.Bu katlanır el kamyonu ile ağır nesneleri güvenli bir şekilde hareket ettirin.Kompakt depolama alanlarıyla uyumlu hale getiren katlanabilir ayak plakasına sahip bu el arabası ile ağır hareketli işleri halledin.Hafif alüminyum konstrüksiyon, almayı kolaylaştırırken, dayanıklı tasarım 250 pound'a kadar taşımasını sağlar.Bu alüminyum el kamyonunun kolu ayarlanır, böylece herhangi bir yükseklikteki insanlar rahatça kullanabilir.Katlanabilir ayak plakalı katlanabilir el arabası.250 lbs'ye kadar derecelendirilmiştir.Boyutlar : 43,5 "Y x 15,5" G x 16,5 "D, ayak plakası boyutları : 14"G x 9" D. Çelik göbek üzerinde 6 " çaplı lastik lastikli mobil sepet.Siyah metal ayak plakalı hafif alüminyum çerçeveye sahiptir.Katlanabilir ile donatılmış handle.No montaj gerekli.Her biri 1 olarak satılır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!