• Yeni
Elecrelive 100 Metre Örgülü Elastik Kordon 9/16 ınç Siyah Düz Genişliği Sıkı Elastik Bant DIY Takı Yapımı ıçin Dikiş ve Işçiliği

Elecrelive 100 Metre Örgülü Elastik Kordon 9/16 ınç Siyah Düz Genişliği Sıkı Elastik Bant DIY Takı Yapımı ıçin

Ziyaretçi izlenme:
₺ 74.94

Stokta
Mağazada

Boyutu : Totol Uzunluğu 100 metre.Yaklaşık 13.5 ~ 14mm genişliğinde, 1mm kalınlığında.Yüksek Kaliteli Malzeme : Düz elastik kordon, daha dayanıklı ve pratik hale getiren polyester elyaf malzemeden yapılmıştır. flexibility.It dikiş ve örgü için harika.İyi Esneklik : Deformasyon olmadan orijinal uzunluğu geri yükleyebilen iyi esnekliğe sahip elastik halatlarımız.Ve çoğu elastik tipten daha esnek ve rahat bulacaksınız.Mulit Uygulaması : Örme elastik bant, mayo, iç çamaşırı, spor giyim, bebek giysileri, pantolon, etek, peruk, kemer, yaka, manşet ve diğer el sanatları dıy projeleri için yaygın olarak uygulanabilir.Kullanımı kolay : Elastik bant, bir rulo makara ile organize edilen kullanımı ve saklanması çok uygundur.Elastik ip uzunluğunu kullanmakta ve kesmekte özgürsünüz. 13.5 ~ 14mm Geniş Streç Elastik Halat ile Biriktirme-Malzeme : polyester elyaf - Renk : siyah - Boyutu : totol Uzunluğu 100 metre.Yaklaşık 13.5 ~ 14mm genişliğinde, 1mm kalınlığında. - Miktar : toplam 1 Rulo - Özellik : daha fazla zararlı koku olmadan rahat, nefes alabilen, dayanıklı, esneklikte iyi hissediyor.Paket İçerir : -1 rulo * 100 Metre Elastik Bantlar.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!