• Yeni
LuxoBıke bisiklet eldiveni Bisiklet Eldiven Bisiklet Eldiven Dağ Bisikleti Eldiven-Anti Kayma Şok Emici Yastıklı Nefes Yarım Parmak Kısa Spor Eldiven Aksesuarları için Erkek/Kadın

LuxoBıke bisiklet eldiveni Bisiklet Eldiven Bisiklet Eldiven Dağ Bisikleti Eldiven-Anti Kayma Şok Emici Yastıklı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 47.85

Stokta
Mağazada

Öğenin iade politikasını görmek için Boyut'u seçin.Kapatmayı çek.EL yorgunluğunu hafifleten yastıklı bisiklet eldivenleri, avuç içine stratejik olarak yerleştirilmiş özel 4 bölgeli şok emici pedler sayesinde dağ bisikletinizi sürerken uyuşukluğu en aza indirir ve yol titreşimini azaltır.Bileğinize uyum sağlamak için güvenli Kanca ve Halka kapatma özelliğine sahip gerilebilir Lycra'da serin nefes alabilen el arkası esnekliği ve hassasiyeti artırır.Mükemmel uyum VE maksimum tutuş için esnek ve dayanıklı Mikro süet Avuç içi, gidona en iyi temas için kaymaz yarım parmak bisiklet eldiveni.Ter silmek için YUMUŞAK EMİCİ başparmak havlu bezi.Akıllı Parmak Halkalarını ters çevirmeden çıkarmak kolaydır.EL ÖLÇÜSÜ TABLOSU-AVUÇ içi genişliğine göre hızlı Seçim boyutu : Küçük (2.95-3.10"), Orta (3.10-3.35"), Büyük (3.35-3.75"), Ekstra Büyük (3.75-4.15").

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!