• Yeni
DNA OTOMOBİL HL-OH-FF16-BK-SM-AM Çifti Siyah Konut Duman Lens Amber Köşe Farlar 15-18 Odak İçin Yedek Halojen Far Modelleri Uyar

DNA OTOMOBİL HL-OH-FF16-BK-SM-AM Çifti Siyah Konut Duman Lens Amber Köşe Farlar 15-18 Odak İçin Yedek Halojen

Ziyaretçi izlenme:
₺ 220.50

Stokta
Mağazada

Ampul Modeli : H11 Düşük / H1 Yüksek / Işın Tipi : Reflektör.Uyumlu İle : 2015-2018 Odak S / SE / ST Modelleri.Halojen Tipi Farlar Modelleri ile Fit Only.Do LED DRL gündüz çalışan ışık modelleri için uygun değildir.Komple bir Far Seti (Sürücü ve Yolcu Tarafı) Tak-çalıştır İşlemi, Doğrudan Cıvatalı OE Donanımı veya Stok için Değiştirme ile birlikte gelir Unit.No Kablolama veya Başka Herhangi Bir Değişiklik Gerekli. 100 % Marka Yeni Box.Hızlı Köpük ve Bubble wrap ile ambalaj.Gösteri Kullanımı veya Eski ve Yıpranmış Farların Değiştirilmesi için Harika Olan Araca Farklı bir Görünüm Kazandırır.S. A. E. ve D. O. T. Kalite ve Teçhizatı sağlamak için onaylanmıştır.Renk : Siyah Konut / Füme Lens / Amber Köşe.Ampul Modeli : H1 Yüksek / H11 Düşük Işın (Ampuller Dahil Değildir).Işın tipi : Reflektör.OEM Parça Numarası : F1 EZ13008 F, F1 EZ13008 GF1 EZ13008 G, F1 EZ13008 L, F1 EZ13008 M. 15-18 Odak.Elektrikli Modeller İçin Uygun Değildir.Sadece Halojen Far Modellerine Uyar.Plug-n-Play işlemi, doğrudan cıvata-On OE teçhizat veya yedek stok birimi için.Herhangi bir Değişiklik veya Delme gerektirmez.Not : Kurulum talimatı dahil değildir.Profesyonel yükleyici şiddetle tavsiye edilir.Aracınızın farlarının bakımı, özellikle sert havalarda veya akşamları, yoldaki güvenliğiniz ve başkalarının güvenliği için çok önemlidir.Farlarınız, başkalarının sizi görmesine ve idealden daha az olan ortamlarda görünürlüğünüzü artırmasına izin verir, bu nedenle bunları düzgün bir şekilde korumanız hayati önem taşır.Gerçekten yardımcı olduklarından ve gereksiz bir şey sunmadıklarından emin olmak için farlarınızı kontrol ettirin risks.It farların yılda en az bir kez hedeflenmesi önerilir, çünkü ayarlamaları herhangi bir sayıda faktöre bağlı olarak zamanla değişebilir.Profesyonel teknisyenlerimiz, ürünlerimiz için araç uygulamalarını ve donanımlarını test etmede ağır araştırma ve geliştirme yapmaktadır.Bir far (far), öndeki yolu aydınlatmak için bir aracın önüne takılan bir lambadır.Far performansı, gündüz ve gece trafiği arasındaki büyük eşitsizliğin yol açtığı otomobil çağı boyunca istikrarlı bir şekilde gelişti fatalities.It aracınızı yeni bir far çiftine sahip olmaktan yükseltmeye başlamak iyi bir fikirdir.Farlarımız, bir kazaya karışmamak için sizin ve yoldaki diğer sürücülerin görünürlüğünü en üst düzeye çıkarır.Öte yandan, elbette, farlarımız aracınızın görünümünü artıracak ve yolda öne çıkmasını sağlayacaktır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!