• Yeni
Tüm DSLR Kameralar için Fintie Kamera Askısı, Canon, Nikon, Sony, Pentax, Siyah için Aksesuar Cepli Evrensel Boyun Omuz Kemeri

Tüm DSLR Kameralar için Fintie Kamera Askısı, Canon, Nikon, Sony, Pentax, Siyah için Aksesuar Cepli Evrensel

Ziyaretçi izlenme:
₺ 41.97

Stokta
Mağazada

neopren.İthal.Toka kapatma.El Yıkama.Son derece Rahat-Streç neopren malzeme, tüm gün kullanım için ağırlığı omuzlarınıza ve sırtınıza eşit olarak dağıtır, boynunuzu ve omzunuzu sağlıklı tutar ve safe.It kameranızı yerinde tutmanın kolay bir yolunu sağlarken, daha da çekici hale getiren benzersiz stil desenleriyle işlenmiştir.Depolama Kapasitesi-Dahili koruyucu hafıza kartı saklama cepleri ve yan torbalar, kamera ekipmanınız için SD kartları, yedek pilleri, lens kapaklarını, kalemleri ve daha fazla aksesuarı saklamanıza izin verir.Kaymaz Yüzey-Pahalı ekipmanınızın yanlışlıkla kaymasını önlemeye yardımcı olur.Sıkıca boynuna omuzlarını tutar ve böylece her zaman bir sonraki fotoğraf snap için hazırsınız.Dayanıklı takviyeli Dikiş sağlam kalır ve her boyuttaki kamerayı tutabilmenizi sağlar.Kurulumu kolay-Çift hızlı serbest bırakma tokaları ve ayarlanabilir takviyeli halka kayışları, hareket halindeyken hızlı ve kolay fotoğraf çekimi sağlar.Uzun süreli yürüyüş, gezi veya yürüyüş için idealdir.Bu Kamera Askısı Canon, Fujifilm, Nikon, Sony ve diğer DSLR/ SLR Kameralar da dahil olmak üzere tüm popüler kamera markaları ile uyumlu evrensel Uygulama.Ayrıca dürbün, video kamera, dürbünü, telemetreler, araçlar gibi diğer ekipman tutun, ve daha fazlası. (Resmi Micklyn Le Feuvre ürünü.).

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!