• Yeni
ZUZULI Istiflenebilir Ayakkabı Depolama Ayakkabı Raf Depolama Organize Ayakkabı Depolama Banklar için Entryway Raf Raf Boot Organizatör Bambu Koridor Tezgah

ZUZULI Istiflenebilir Ayakkabı Depolama Ayakkabı Raf Depolama Organize Ayakkabı Depolama Banklar için Entryway

Ziyaretçi izlenme:
₺ 126.30

Stokta
Mağazada

İyi tasarlanmış ayakkabı rafı, aynı zamanda bir tabure görevi görür.Premium bambu, çocuklar veya yetişkinler için sürdürülebilir bir üründür.Çocukları ve yetişkinleri tatmin etmek için farklı yüksekliklerde.Şerit stili, ayakkabı rafının şık görünmesini sağlar Özellikler : .Ayakkabı Rafı, koridorun, yatak odasının veya oturma odasının köşesine mükemmel uyum sağlar room.It az yer kaplar ve ayakkabı koleksiyonunuz veya saklama kutularınız için hala bol miktarda depolama alanı sunar.Farklı ayakkabı türlerini sınıflandırmanız, ayakkabılarınızı düzenli ve düzenli tutmanız, yaşam alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için kolayca ayakkabı Rafı Ambalaj Ağırlığı : 5.110 kg Net Ağırlığı : 4.420 kgpaket Boyutu : 98.0 cm x 29.0 cm x 6.300 cmkutuda ne var : 1 x Ayakkabı RafıBazik bilgilerrenk : Beyaz tozözellikler : 1. İyi tasarlanmış ayakkabı rafı, aynı zamanda bir tabure görevi görüyor2. Premium bambu, çocuklar veya yetişkinler için sürdürülebilir bir üründür3. Çocukları ve yetişkinleri tatmin etmek için farklı yüksekliklerle4. Şerit stili, ayakkabı rafını şık bir görünüm haline getirir Özellikler : 1. Malzeme : Bamboo2. Renk : Ahşap Rengi3. Boyutlar : (35.43x11. 02x17. 72)" / (90x28x45)cm (U x G x Y)4. Ağırlık : 9.81 lbs / 4.45 kg5. Ağırlık Kapasitesi : 551 lbs / 250 kg6. Katman Arasındaki Boşluk : 6.1" / 15.5 cm7. Alt Katman ve Zemin arasındaki Boşluk : 3.35" / 8.5 cmpaket İçeriği : 1 x Ayakkabı Rack Shoe Rafı Sadece düz ayakkabılar, kadın platformu yüksek topuklu ayakkabılar, kadın yüksek topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılar, botlar vb.Depolayamaz. ama aynı zamanda, iş ayakkabıları, abiye, ayakkabı, vb saklayabilirsiniz. giysiler, aksesuarlar, yatak takımları, kitaplar, oyuncaklar da bir rafa yerleştirilebilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!