• Yeni
CAİMEİ Doku Kutusu, Kağıt Tutucu, Tuvalet Kağıdı Raf Ev Ücretsiz Delme Su Geçirmez Kağıt Havlu Tuvalet Doku Kutusu Ev Mutfak Kağıt Kutusu

CAİMEİ Doku Kutusu, Kağıt Tutucu, Tuvalet Kağıdı Raf Ev Ücretsiz Delme Su Geçirmez Kağıt Havlu Tuvalet Doku

Ziyaretçi izlenme:
₺ 53.70

Stokta
Mağazada

doku Kutusu Tuvalete, Yemek Odasına, Salona, Yatak Odasına Vb.Yerleştirilebilir.ve Herhangi Bir Kullanılabilir Place.No Delme ve Duvara Zarar Vermez, Sıkıca Yapışır ve Yapışır.Su geçirmez, Neme Dayanıklı, Sıkı Dikiş ve Su Geçirmez, Makul Depolama Alanı, Çoğu Doku Türü Konabilir.Daha sonra Macun Sıkıca Yapışır, Delmeyi Önler ve Duvara Zarar Vermez, Rahat ve Kolay Erişilebilir, Alın ve İstediğiniz Zaman Kullanın.Dikim Çanta Malzeme : Pp.Doku Kutusu Renk : Mavi : Doku Kutusu Boyutu : 13.2*19*9 cm.doku Kutusu Tuvalete, Yemek Odasına, Salona, Yatak Odasına Vb.Yerleştirilebilir.ve Herhangi Bir Kullanılabilir Place.No Delme ve Duvara Zarar Vermez, Sıkıca Yapışır ve Yapışır.Su geçirmez, Neme Dayanıklı, Sıkı Dikiş ve Su Geçirmez, Makul Depolama Alanı, Çoğu Doku Türü Konabilir.Daha sonra Macun Sıkıca Yapışır, Delmeyi Önler ve Duvara Zarar Vermez, Rahat ve Kolay Erişilebilir, Alın ve İstediğiniz Zaman Kullanın.Dikim Çanta Malzeme : Pp Tissue Kutusu Renk : Mavi : Doku Kutusu Boyutu : 13.2*19*9 cm.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!