• Yeni
Mandala Boyama Çizim Kullanımlık Şablonlar 9 Set (6x6 inç) Lazer Kesim Boyama Şablon için DIY Taşlar Zemin duvar karosu Kumaş Ahşap Sanat ve Zanaat Malzemeleri

Mandala Boyama Çizim Kullanımlık Şablonlar 9 Set (6x6 inç) Lazer Kesim Boyama Şablon için DIY Taşlar Zemin

Ziyaretçi izlenme:
₺ 296.40

Stokta
Mağazada

Mandala Boyama Çizim Kullanımlık Şablonlar 9 Set (6x6 inç) Lazer Kesim Boyama Şablon Boyutu : 6 × 6 inç ; Kalınlığı : 0. Şablonu, şekil tam olarak istediğiniz yere gelecek şekilde konumlandırın ve gerekirse bir miktar bantla sabitleyebilirsiniz. - Tebeşir boyalı mobilyalarda şablon yapmak için kullanılır.Farklı bir Deneyim Getirin : Elle güzel yaratmak, kalbinizle hissetmek, hayatınızı Mandala Şablonlarıyla süslemek!. Şablonu yavaşça yüzeyinizden yukarı kaldırın. Şimdi boyayı uygulama zamanı. Şablonunuzu uygulamak istediğiniz yüzeyi temizleyin.Büyük DIY Seçim-Vintage mandala şablon, 9 Adet farklı stilleri mandala şablonlar şablon.Ortak kullanır duvarlar, ahşap işaretler, mobilya, tekstil, güverte, taş, tavan, ve yollardaki için vardır.Uygulama : - Faslı bir görünüm için bunu perdelerinize kumaş spreyi ile birlikte kullanın.Klasik Mandala Desenleri - Mandala deseni, tasarımı, figürü-dekoratif veya sanatsal bir eser çoğu mandalanın temel şekli merkez noktası olan bir daireseldir.Sizin için birden fazla seçenek sunulur.Kullanımı kolay-Bunları akrilik boyalar, beyaz akrilik el sanatları boyası, tebeşir boyası, sünger fırça dokunuşu, sprey boya, küçük fırça, boyama ile kullanabilirsiniz.25 mm/ 10mil Paket Miktarı : 9 × Mandala Kullanımlık Stencil - Mandalalar sanat ve dekor dünyasında sıcak öğe vardır, ve onları burada bir şablon üzerinde.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!