• Yeni
Yastık Hoparlörü Yüksek Stereo ile Kemik İletimi Ses Kontrollü Ultra İnce Yastık Hoparlörü Uyku Kulaklıkları Erkek ve Kadın Deri iş güvenliği eldivenleri Bahçe Diken Geçirmez (Eldiven Boyutu M)

Yastık Hoparlörü Yüksek Stereo ile Kemik İletimi Ses Kontrollü Ultra İnce Yastık Hoparlörü Uyku Kulaklıkları

Ziyaretçi izlenme:
₺ 45.48

Stokta
Mağazada

[Premıum Ses] - Yastık hoparlör bluetooth 5.0 Hi Fi kemik iletim teknolojisi ile gelişmiş ses net ve yüksek kaliteli dijital ses sunar.Dahili mikrofon ve ses kontrol düğmeleri, kullanıcıların telefonlarını kullanmak zorunda kalmadan ahizesiz telefon görüşmelerine cevap vermelerini ve önceki/sonraki şarkıyı işlemelerini sağlar.Kumaşın her iki tarafı da cilde dönük olabilir, hoparlörlerin konumu ayarlanabilir, kulaklar sesi daha net duymak için doğrudan ön taraftaki hoparlörlerin üzerindedir. [Uzun Servis Süresi] - Müzik kafa bandı dahili 200m Ah şarj edilebilir lityum pil, şarj zbout 2 saat 10 saatten fazla çalma süresi sağlar.Doğrudan şarj daha kolay, diğer USB uzatma kablosu gibi gizli bir şarj portu bulmaya gerek yok.Herhangi bir Bluetooth ile Bluetooth sürüm 5. 0 modülü çift-akıllı telefon veya tablet cihazlar daha hızlı Frekanslı etkin : (15);şarj mikrofon İletim mesafesi : 3,3 ft(1m);Li-iyon batarya : 3.7 V 200 m Ah/; Şarj süresi : 1.5-2 saat;Sayısı : >1000 kez;Şarj voltajı : DC 5 V;USB : micro USB;Bekleme süresi : 20 saat;Sürekli çalışma süresi : 10-12 hours BT adı 49ft-2.480 GHz İletim mesafesi : 33ft(10m)-2.4026 GHz : * 1 Speaker1* USB Şarj Cable1* Kullanım Kılavuzu Yastık müzik Bandı;Ambalaj Vardır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!