• Yeni
Tecavüz çiçek Bluetooth Kablosuz Iş Mono Kulaklık Kulaklık Ses Kulak Kulakiçi Sürüş Koşu için 4 Saat Pil Gürültü Önleyici Kulaklıklar (Beyaz, Bir Boyut)

Tecavüz çiçek Bluetooth Kablosuz Iş Mono Kulaklık Kulaklık Ses Kulak Kulakiçi Sürüş Koşu için 4 Saat Pil Gürültü

Ziyaretçi izlenme:
₺ 69.30

Stokta
Mağazada

Gürültü Azaltma boom mikrofon ve Dinamik Hoparlör, bir telefon görüşmesi yaparken veya bir kalabalıkla konuşurken hareket ederken ve görevlerinizi yerine getirirken konuşmanızı net bir şekilde yayınlar, müziğin keyfini çıkarmanızı ve özgürce aramanızı sağlar.Rahat, Süper hafif ve her türlü aktiviteye uyacak ve kalacak şekilde tasarlanmıştır.Bluetooth Kulaklık; Mikrofon, net ve net arama kalitesi için gürültüyü ve rüzgarı azaltır.4 saate kadar konuşma süresi, 24 saate kadar bekleme süresi(ikisi bir çift oluşturmak için eşleştirilebilir).Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık V5.0, sizin için istikrarlı bir arama ortamı ve çoğu Bluetooth cihazıyla uyumlu akıllı telefonlar ve tabletlerle hızlı eşleştirme sağlar.Parametreler : İç eklenmesi f 1 ADET kulaklık,1 ADET Bluetooth sürümü hattı şarj : V5 2+EDR Mesafe : 5m Dinleme süresi : yaklaşık 4 saat Kulaklık pil : 350mah Kablosuz frekans : 2.4 GHz İletim mesafesi : 10 M Şarj voltajı / akım : 5 V / 1 A Şarj süresi : 2 saat Bekleme süresi : 24 saat Horn empedans : 8 8 MM 32 Mikrofon hassasiyeti : - 42db Çalışma Sıcaklığı : 10-50 °.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!