• Yeni
FLECHZAO duş taburesi, ayarlanabilir Yükseklik banyo sandalyesi Çıkarılabilir Arkalığı duş sandalyesi Kaymaz lastik ayaklar U-Şekilli Koltuk banyo oturağı Hareketlilik Yardım için Yaşlı Engelli

FLECHZAO duş taburesi, ayarlanabilir Yükseklik banyo sandalyesi Çıkarılabilir Arkalığı duş sandalyesi Kaymaz

Ziyaretçi izlenme:
₺ 460.68

Stokta
Mağazada

Doğrudan cilde temas edebilen PE çevre koruma su geçirmez koltuk panosu, koltuk panosundaki sızıntı delikleri ile suyu hızlı bir şekilde boşaltabilir.Her iki tarafta duş olukları vardır, bu nedenle duşu yerleştirmek daha uygundur. yüksekliği ayarlanabilir 8 seviye, ayarlanabilir aralık 35-52. 5 cm, farklı yükseklikler için kullanılabilir.Sırtlık herhangi bir zamanda demonte edilebilir, bu da farklı durumlarda kullanımı daha uygun hale getirir.Görünmez korkuluklar, güvenlik görünümü etkilemez.Bu küvet transfer taburesi özellikle yaşlılar, artrit hastaları, sırt problemleri olan hastalar ve uzun süre dayanamayan herkes için uygundur.Şartnameadı : banyo koltuğumalzeme : PE + Alüminyum alaşımayarlanabilir banyo koltuğu, 8 Yükseklik ayarıuygulanabilir alan : esas olarak banyo kutusunda1 x duş koltuğuotice1. Bu ürün sadece duş tabureleri satıyor ve diğer ürün resimlerini içermiyor2. Manuel ölçüm yaparken, ürün boyutu 1-5 cm3'lük bir fiziksel hata gösterebilir. Güçlü ışık nedeniyle, bu ürün belirli bir renk farkı üretecektir.Bu normal ve kaçınılmazdır.Anladığınız için teşekkür ederim4. Mağazamıza hoşgeldiniz!Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen bize ulaşın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!