• Yeni
Caty Çift Paslanmaz Çelik Ayırma Geri Dönüşüm Kutusu 30L, 2 Bölmeli 10L, Pedallı Çöp Kovası, Yumuşak Kapatma, Hava Geçirmez

Caty Çift Paslanmaz Çelik Ayırma Geri Dönüşüm Kutusu 30L, 2 Bölmeli 10L, Pedallı Çöp Kovası, Yumuşak Kapatma,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 98.10

Stokta
Mağazada

Farklı monitörler nedeniyle hafif renk sapmalarının meydana gelebileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.masaüstü masa çöp kovası.Yerden tasarruf sağlayan ve çevre dostu Basit insan Geri Dönüşüm Kutusu.Ağırlık çok hafiftir, bu nedenle kolayca kaldırılabilir, taşınabilir ve boşaltılabilir, kullanımı çok kolaydır ve iç veya dış mekanlarda kullanımı kolaydır. Mağazamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim, mağazama girmek için tıklayın, referansınız için çok fazla ürün olacak.İyi hava sızdırmazlığı : Mükemmel sızdırmazlık performansı, kokunun yayılmasını etkili bir şekilde önleyebilir ve aile sağlığını koruyabilir.Hafif, aşınmaya dayanıklı ve temizlenmesi kolay dokunmatik delik.Modern ve zarif bir görünüm.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!