• Yeni
HEMOTON 6 adet Evrensel Bıçak Kenar Muhafızları Şeffaf Plastik Dayanıklı Bıçak Kollu Bıçaklar Koruyucular Mutfak Çatal Bıçak Aksesuarları

HEMOTON 6 adet Evrensel Bıçak Kenar Muhafızları Şeffaf Plastik Dayanıklı Bıçak Kollu Bıçaklar Koruyucular Mutfak

Ziyaretçi izlenme:
₺ 17.40

Stokta
Mağazada

Ağır hizmet tipi mutfak bıçağı kapağı durability.Be bıçak kenar koruma mutfak bıçağı kapağımızın tüm mutfak bıçaklarınıza uyacağından emin olabilirsiniz.Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için farklı stiller plastik bıçak muhafazası, ev mutfağında kullanım için idealdir, aynı zamanda seyahat eder.Bu pratik bıçak kenarı koruyucusu, yüzeylerini bozmadan veya kılıfın içine ve dışına kayarken bıçaklarını köreltmeden bütünlük sağlar.Bıçak korumalarımız bıçak kılıfları kılıfı, bıçaklarınızı koruyacak şekilde iyi tasarlanmıştır.Açıklama6 Adet Plastik Bıçak Kenar Koruyucu Kılıf Yardımcı Kapak Bıçakları koruyucuözellikler-Boyut : 26.30 X3.90 X1.00cm,10.34 X1.53 X0.39in-Malzeme : Plastik-Renk : Gösterildiği gibipaket Dahil1 x 6 adet bıçak kılıfı seti.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!