• Yeni
WXLBHD Konfeksiyon Buharlayıcı Profesyonel, 3 Litre Su Deposu, 2 Seviyeli Buhar Ayarlı 60 + dk Sürekli Buhar (Renk: Gri)

WXLBHD Konfeksiyon Buharlayıcı Profesyonel, 3 Litre Su Deposu, 2 Seviyeli Buhar Ayarlı 60 + dk Sürekli Buhar

Ziyaretçi izlenme:
₺ 295.20

Stokta
Mağazada

YÜKSEK GÜÇLÜ BUHARLI ÜTÜ MAKİNESİ : 2000w yüksek güçlü hızlı kırışıklık giderme, buhardan çıkan buhar sadece bir dakikadan az sürer,40 g / dk'ya kadar, çeşitli giysilerin kırışıklıklarının sürekli yumuşatılması.GİYSİLERDEKİ kırışıklıkları çözmenize yardımcı olur : Pamuk,keten veya ipek kaşmir olsun,giysilerin sertleşmesini önlemek,ipeksi pürüzsüzlüğü, basit ve rahat çalışmayı sağlamak için kumaşa SPA sınıfı bakım buharı verebilir, farklı giysi malzemelerinin ütü ihtiyaçlarını karşılayabilir ve rafine bir yaşam sürmenizi sağlar.Farklı kumaşlar tamamen giysilerden için uzun bir süre için kullanılabilecek GÜÇLÜ BUHAR : 2000 W süper güç all-bakır ısıtıcı ve bakır buhar çıkışı,tüm-bakır malzeme,temeli kırmak için daha sıkı,kolay değil,çift kademeli ayarlama uygundur,ve yükseltmeleri Büyük arka tekerlekler,daha yumuşak hareket ile birlikte geliyor.Hızlı ÜTÜLEME : 45 S hızlı ön ısıtma,güçlü darbeli buhar teknolojisi, buhar doldurma ve hassas,kalın kırışıklıkları hızlı bir şekilde pürüzsüzleştirir,ıslak giysilere buhardan etkili bir şekilde kaçınır,giysiler her mevsimde ütülenebilir,giysileri hızlı bir şekilde geri yükleyebilir.UYGULANABİLİR YERLER : ev depolama / dolap, depolama rafı, küçük alan bir saklanma yeridir; iş seyahati / çantaya koymak kolay, yük yok.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!