• Yeni
Giysi, Konfeksiyon, Kumaş için WXLBHD Tam Boy Vapur - Profesyonel Ağır Hizmet Tipi - 10 Buhar Seviyesi, 35 Saniyede ısıtır, Mükemmel Sürekli Buhar

Giysi, Konfeksiyon, Kumaş için WXLBHD Tam Boy Vapur - Profesyonel Ağır Hizmet Tipi - 10 Buhar Seviyesi, 35

Ziyaretçi izlenme:
₺ 934.62

Stokta
Mağazada

giysi vapurları, takımları tazelemek ve kuru temizlemeden kaçınmak için idealdir, bu da parlak takımlara neden olabilir.302 ℃ yüksek sıcaklık, 20-25 saniye hızlı ve güçlü buhar için vapur kafası ısıtma tasarımı.Galvanik kontrol paneli, tozsuz, zarif ve parlak. [Giyilebilir Buharlama ve 302 ℃ Sıcaklık] Vapur, 302 ℃ yüksek sıcaklık ve nano kuru buhar sağlayan darbe artırma ve üçlü atomizasyon teknolojisini benimser ve giysilerinizi su lekesi olmadan hemen giyilebilir tutar.Buhar kafasında yatay veya Dikey Ütüleme için tasarlanmış bir düğme, size daha fazla ücretsiz ütüleme sağlar.[Yüksek standart tam boy asılı giysi vapurunu takip edin]Komple aksesuarlarla donatılmış kaliteli malzemeleri kullanmayı, sürekli ve istikrarlı yüksek sıcaklıkta buhar getirmeyi, kırışıklıkları hızla buharlaştırmayı ve kumaşları tazelemeyi garanti ediyoruz.Buhar ayrıca kumaşların tazelenmesinde ve dezenfekte edilmesinde de etkilidir, böylece perdeler, döşemeli mobilyalar, perdeler, kanepeler, yatak takımları, bebek giysileri ve oyuncaklarda kullanabilirsiniz. [Yüksek kaliteli aksesuarlar]Dokuma hortumlu paslanmaz çelik buhar başlığı, kumaş fırçası, buhar başlığı klipsi, lüks elbise hangarı, haşlanma önleyici eldivenler, sizin için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.İpek, saten, şifon gibi narin kumaşlarda, boncuk ve payet gibi dekoratif detaylara sahip giysilerde, sadece takım elbise ve kışlık mont gibi kuru temizlemede kullanırken kendinize güvenebilmeniz için ütü yerine vapur kullanın.Yüksek sıcaklık, ağır liflerin derinliklerine nüfuz eder ve kırışıklıkları normal ütülemeden daha hızlı serbest bırakır.Sadece eritmek için kırışıklıklar ve yenilemek için kumaşlar için askı ya da mandal ve kontur malzeme elbiselerini asmak.Giysi vapurları hassas kumaşlarda kullanıldığında mükemmeldir. [İki seviyeli tasarım] Tüm kıyafetler için uygundur.Daha ince kumaşlar için düşük ayar ve daha kalın kumaşlar ve katlar için yüksek ayar kullanın.2 LRated giriş gücü : 2000w Carton boyutu : 45*34.vapurları hiçbir kuvvetli Kimyasallar veya deterjan, giysi, iş ve aile için güvenli kullanın.8 Cmarated gerilim : 110-0220 VSteam dişli : 10 gears Net ağırlık : 2.Aynı fiyat, daha iyi zevk.Anma gücü : 50 Hz Su tankı kapasitesi : 2. [Yatay veya Dikey Ütüleme]Giysi vapurunu yatay veya dikey Ütüden değiştirmek için bir düğme, ütünüzü atabilirsiniz!Özel Seramik buharlama kafası, insanlar dışarı çıktığında giysilerinizi yanmaya karşı korur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!