• Yeni
VASANTİ Kajal Waterline Eyeliner Kalem-Uzun ömürlü, Su Geçirmez, Leke tutmaz, Hassas Gözler için Güvenli, Waterline Eye Liner-Göz Doktoru Onaylı ve Test Edilmiş (Kayrak Gri)

VASANTİ Kajal Waterline Eyeliner Kalem-Uzun ömürlü, Su Geçirmez, Leke tutmaz, Hassas Gözler için Güvenli, Waterline

Ziyaretçi izlenme:
₺ 57.00

Stokta
Mağazada

HASSAS GÖZLER için GÜVENLİ-Kalem eyelinerimiz, uzun süreli aşınmadan ödün vermeden size rahatlık sağlamak için en hassas gözler için formüle edilmiştir.Hassas göz bölgelerinde kullanımı güvenlidir ve dermatolog ve göz doktoru tarafından test edilmiştir ve approved.NO SERT KİMYASALLAR-Birinci sınıf siyah eyelinerimiz vegan dostudur, hayvanlar üzerinde hiç test edilmemiştir, paraben içermez ve glutensizdir.DERMATOLOG VE GÖZ DOKTORU TEST edildi VE onaylandı - Kajal Waterline Eyeliner Kalemimiz hassas gözler için güvenlidir.SU GEÇİRMEZ VE LEKE TUTMAZ-Anında tanımlanmış, genç ve boğucu gözler.KOLAY UYGULANIR - Çok yoğun bir kalem uygulama kolaylığı ile sıvı bir eyelinere benzer.Yoğun Siyah.Ela Kahverengi.Buz Mavisi.Gece yarısı Yeşili.Kayrak Gri.Beyaz Temizleyici.Mor ışınlar.Yabani Erik.Zengin Kahverengi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!