• Yeni
EGR 10ft / 3 m Hava Açık Manyetik Şarj Kablosu ve Hızlı Şarj Güç Adaptörü için Arlo Ultra ve Arlo Pro 3 sadece (Arlo Uçucu Spot ile Uyumlu DEĞİL) (Siyah)

EGR 10ft / 3 m Hava Açık Manyetik Şarj Kablosu ve Hızlı Şarj Güç Adaptörü için Arlo Ultra ve Arlo Pro 3 sadece

Ziyaretçi izlenme:
₺ 44.97

Stokta
Mağazada

NOT : 1. Ürün SADECE Arlo Ultra ve Arlo Pro 3 ile uyumludur (Arlo Pro 3 Projektör için uygun değildir), Arlo Orijinal, Arlo Pro ve Arlo Pro 2, Arlo go, Arlo Bebek, Arlo güvenlik ışığı, Arlo Q, Arlo Q Plus ve diğer kameralar için uygun değildir. 2. Arlo Kamera dahil değildir.Özellikle Tasarım : Arlo Ultra ve Arlo Pro 3 için özel olarak tasarlanmış manyetik dış mekan kablosu ve adaptörü, Arlo Pro 3 Projektör için uygun değildir Camera.No Daha Uzun Pil Şarjı : 5 V 2 A güç adaptörlü Arlo Ultra şarj kablosu, Arlo Ultra kameranızı her zaman şarjlı tutar.Pilleri değiştirmenize gerek yoktur.Süper kullanışlı ve zamandan tasarruf edin. (NOT : Kamera dahil değildir.).Uzun Kablo : Kamera biraz uzakta olsa bile, şarj cihazını evinizin içindeki veya dışındaki bir elektrik prizine kolayca takmanıza izin verir.5 V 2 A şarj adaptörü, hızlı ve pürüzsüz güç kaynağı ve kameranız için şarj ile birlikte gelir.Yüksek Kalite : Kablonun manyetik kafası ile aynı boyuttadır OEM.It yağmur damlasının şarjdan girmesini önlemek için iyi olan hava koşullarına dayanıklı mı hole.It ayrıca, kameranın takıldığında sabit bir şekilde durmasını sağlayacak kadar büyüktür.NOT : 1. Ürün SADECE Arlo Ultra ve Arlo Pro 3 ile uyumludur (Arlo Pro 3 Projektör için uygun değildir), Arlo Orijinal, Arlo Pro ve Arlo Pro 2, Arlo go, Arlo Bebek, Arlo güvenlik ışığı, Arlo Q, Arlo Q Plus ve diğer kameralar için uygun değildir. 2. Arlo Kamera dahil değildir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!