• Yeni
Gres Tabancası Manuel Kolu Gres Makinesi, Gres Yağ Doldurucu Yağlama Araçları Yağlayıcı İçin Araba (Renk : Siyah, Boyutu: 37.5X10 CM)

Gres Tabancası Manuel Kolu Gres Makinesi, Gres Yağ Doldurucu Yağlama Araçları Yağlayıcı İçin Araba (Renk :

Ziyaretçi izlenme:
₺ 287.19

Stokta
Mağazada

- Bu kol mekanizmalı gres makine anti-kaçağı tasarım, güvenli için bir iş parçacığı ile, sızıntısı-ücretsiz fit, aksine basın tarzı parçaları bulunmaktadır. - Bu gres makinesi gövdesi, kullanım sırasında sağlam bir tutuş için tırtıllı bantlara sahiptir. - Uzun, ergonomik sapı, rahat kullanım için ihtiyacınız olan gelişmiş kaldıracı sağlar. - Bu ağır hizmet tipi kol tipi yağlama makinesi, ev veya mağaza kullanımı için mükemmel kılan kullanışlı özelliklerle donatılmıştır. - Kararlı özellikleri ve yüksek güvenilirliği artırmak için hassas üretimi benimser.Açıklama Gres tabancanızı namluya 400 cc pompalayan bir dağıtıcı kullanarak doldurun veya gres makinenizi bir bıçak kullanarak namluya 400 cc paketleyerek toplu olarak yükleyin.Gres makinesinin namlusundaki tırtıllı bantlar sayesinde, yükleme ve kullanım sırasında emin bir tutuş sağlayabileceksiniz.Beyaz Renkli.- Malzeme : Paslanmaz çelik, çinko alaşımı.- Boyutu : 37. 50 X10.00 X7.00 cm/14.74 X3.93 X2.75 inç.- Ekstrüzyon basıncı : 12000psi.- Çalışma basıncı : 3000psı.1 x Gres makinesi.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!