• Yeni
Jenerik Katlanır Bebek Arabası Şemsiye Çocuk Pram Puset Arabası Rüzgar Geçirmez UV Güneş Yağmur Koruyucu Şemsiye Gölgelik Kapakları Braketi Klip Bebek Arabası Aksesuarları-Kırmızı, 70 cm

Jenerik Katlanır Bebek Arabası Şemsiye Çocuk Pram Puset Arabası Rüzgar Geçirmez UV Güneş Yağmur Koruyucu Şemsiye

Ziyaretçi izlenme:
₺ 68.97

Stokta
Mağazada

Çıkarılabilir kelepçe bebek arabasına ayrı ayrı monte edilebilir, bu nedenle bir dahaki sefere şemsiyeyi monte etmeniz yeterlidir.Çelik şemsiye direği bağlantısı artı alaşımlı bakır manşon, şemsiyeyi daha dayanıklı hale getirir ve dişliyi daha iyi önler.Çeşitli bebek arabaları, scooterlar, bisikletler veya diğer cihazlar için uygun çok yönlü kelepçeli güçlü, rüzgar geçirmez şemsiye.Şemsiyeyi bebek arabanızın sapına güvenli bir şekilde tutar, iyi UV korumasına sahip yüksek yoğunluklu kumaş, hızlı serbest bırakma tasarımı, bebek arabasının takılmasını, çıkarılmasını ve saklanmasını kolaylaştırır.Şemsiyenin pozisyonunun güneşin açısına göre değişebilmesi için eğilen ve 360° serbestçe dönen ayarlanabilir tutucu.Açıklama : -Şemsiyeyi bebek arabanızın sapına güvenli bir şekilde tutar, iyi UV korumasına sahip yüksek yoğunluklu kumaş, hızlı serbest bırakma tasarımı, bebek arabasının takılmasını, çıkarılmasını ve saklanmasını kolaylaştırır. - Çeşitli bebek arabası, scooter, bisiklet veya diğer cihazlar için uygun çok yönlü kelepçeli güçlü, rüzgar geçirmez şemsiye. - Şemsiyenin pozisyonunun güneşin açısına göre değişebilmesi için eğilen ve 360° serbestçe dönen ayarlanabilir tutucu. - Çıkarılabilir kelepçe bebek arabasına ayrı ayrı monte edilebilir, bu yüzden bir dahaki sefere şemsiyeyi monte etmeniz yeterlidir. - Çelik şemsiye direği bağlantısı artı alaşımlı bakır manşon şemsiyeyi daha dayanıklı hale getirir ve dişliyi daha iyi önler .Şartname : - Boyutu : Toplam Uzunluk 80 cm, Dia. 70cm-Malzeme : Çelik, yüksek yoğunluklu branda Paket içeriği : 1 adet bebek arabası şemsiye Not : 1.Her monitörün renk kalibrasyonu nedeniyle renk biraz farklı olabilir.2.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle küçük ölçüm sapmasına 1-2mm izin verin.3.Anlayışınız için teşekkürler ve alışveriş anınızın tadını çıkarın!.

Karakterislikler teklif

- Size:
Total Length 80cm, Dia. 70cm
- Material:
Steel, High Density Tarp
Package Includes:
1 Piece Baby Stroller Umbrella :
1.Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
2.Please allow the tiny measuring deviation 1-2mm due to manual measurement. :
3.Thanks for your understanding and enjoy your shopping moment! :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!