• Yeni
50 ADET Tek Kullanımlık Yüz Maskesi Yetişkin Unisex Yüz Maskesi 3 Kat Koruma Erkek Kadın Yoğunluk Yeri Noel Cadılar Bayramı

50 ADET Tek Kullanımlık Yüz Maskesi Yetişkin Unisex Yüz Maskesi 3 Kat Koruma Erkek Kadın Yoğunluk Yeri Noel

Ziyaretçi izlenme:
₺ 44.97

Stokta
Mağazada

❤ ️ ❤ ️50 adet Ma-sks : Ayarlanabilir yumuşak burun klipsi tasarımı yüze daha iyi uyar.Size rahat bir kullanım deneyimi sunmak.Sıhhi Ma-sklarımız sızdırmaz bir ambalaj içinde gelir, böylece bir seferde bir maskeyi rahatça dağıtabilirsiniz. Aşağı burundan rahat güvenli bir uyum ile çene altındaki yüz kapsayacak şekilde genişleten ❤️❤️kolay Nefes alma, Giymek için Rahat : Tri-katlanmış Maskeler.Ma-sk'ler sadece genel sağlık amaçları için tasarlanmıştır.Bunlar tıbbi değildir ve hastalıkların bulaşmasını azalttığı kanıtlanmamıştır. ♦ Ma-sk'ler, sızdırmazlığı ve rahat nefes almayı sağlamak için insan yüzünün şekline göre tasarlanmıştır.3 D stereoskopik tasarım yüzü temiz tutar çünkü ma-sk'ya daha az temas ederler. ♦ Evlere, ofislere, okullara, parklara, oyun alanlarına, kapalı, açık ve kalabalık halka açık yerlere uygulanabilir.Nerede olursan ol kendini korumak için ma-sk giy. ❤️❤️Maskesi gözlük takan insanları rahatsız etmiyor.Kaymayı ve gözlüklerinizin ıslanmasını önlemek için yumuşak tel destekleri buruna yapışır.Her ma-sk'nin içindeki burun klipsi, ma-sk'nin yüzünüzde güzel bir şekilde durmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hava sızıntısını ve gözlüklerin buğulanma olasılığını en aza indirmeye yardımcı olur.Yetişkin Erkek Kadın Şükran Günü Disposable_Face_Mask Endüstriyel 3 Ply Kulak Halkası 50pc_mask Açıklama : 3 katlı disposable_mask 3 katlı Spunlace malzemeden üretilmiştir, kullanmanız için sağlıklı ve güvenlidir.Nefes alabilen malzeme ve sevimli desenler, kullanışlı ve şık hale getirir.Özel 3 katlı Spunlace tasarımı, toza, otomobil egzozuna, polene vb. Karşı bazı korumalar sağlar.Elastik kulak halkası, giyilmesi kolay ve kulaklara baskı yapmaz.Özellikler : 1. Çevre dostu malzemeden yapılmış, tahriş edici olmayan, yumuşak ve rahat.2. Nefes alabilen malzeme ve sevimli desenler, kullanışlı ve şık hale getirir.3. Özel 3 katlı Spunlace tasarımı, toza, otomobil egzozuna, polene vb.Karşı koruma sağlar.4. Mükemmel tasarım, giydiğinizde, yüzünüze sorunsuz bir şekilde sığar.Elastik kulak halkasının takılması kolaydır ve kulaklara baskı yapmaz.5. Koruma required Package nerede olabileceğini tırnak salonu veya herhangi bir diğer alanlarda 50pcs dahil.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!