• Yeni
Transistör Test Cihazı, Çok Fonksiyonlu Entegre Devre Test Cihazı Çoklu Veri Modelleri TSH-06F için Optocoupler için Operasyonel Amplifikatör için Arabirim Sürücüsü Cihazı(Terminal Yok)

Transistör Test Cihazı, Çok Fonksiyonlu Entegre Devre Test Cihazı Çoklu Veri Modelleri TSH-06F için Optocoupler

Ziyaretçi izlenme:
₺ 300.87

Stokta
Mağazada

1.300'den fazla dahili çip veri modeli ve 420'den fazla transistör veri modeli ile VERİMLİ ÖLÇÜM, 24 pin içindeki en yaygın cihazları kapsar, iş yükünü büyük ölçüde azaltır ve iş verimliliğini artırır.OTOMATİK KAPANMA FONKSİYONU Entegre devre test cihazı, herhangi bir işlem yapmadan 60 saniye sonra otomatik olarak kapanacaktır.Küçük ve taşınabilir tasarım, devre testi için uygundur.ÇOKLU TEST modları Çok işlevli entegre devre test cihazı, mikroelektronik mühendisleri ve bakım personeli için tasarlanmış profesyonel bir cihazdır.5 V modu, 3.3 V modu, OTOMATİK mod vb.Gibi farklı test modları seçilebilir.ANA kullanır Testi 74 HC serisi, 74 LS serisi, CD4000 serisi, HEF400 serisi, 4500 serisi, operasyonel amplifikatörler, arayüz çipleri, optokuplörler, otomatik transistör tanımlama, voltaj regülatörü gerilim tanımlama, vb.TEST TÜRLERİ Arasında mantık aygıtı testi, arabirim sürücüsü aygıtı testi, op amp, karşılaştırma testi, transistör tanımlama, voltaj regülatörü voltaj değeri testi, optokuplör bulunur.Özellik : 1. ÇOKLU TEST modları Çok işlevli entegre devre test cihazı, mikroelektronik mühendisleri ve bakım personeli için tasarlanmış profesyonel bir cihazdır.5 V modu, 3.3 V modu, OTOMATİK mod vb.Gibi farklı test modları seçilebilir.2. ANA kullanır Testi 74 HC serisi, 74 LS serisi, CD4000 serisi, HEF400 serisi, 4500 serisi, operasyonel amplifikatörler, arayüz çipleri, optokuplörler, otomatik transistör tanımlama, voltaj regülatörü gerilim tanımlama, vb.3. 1.300'den fazla dahili çip veri modeli ve 420'den fazla transistör veri modeli ile VERİMLİ ÖLÇÜM, 24 pin içindeki en yaygın cihazları kapsar, iş yükünü büyük ölçüde azaltır ve iş verimliliğini artırır.4. TEST TÜRLERİ Arasında mantık aygıtı testi, arabirim sürücüsü aygıtı testi, op amp, karşılaştırma testi, transistör tanımlama, voltaj regülatörü voltaj değeri testi, optokuplör bulunur.5. OTOMATİK KAPANMA FONKSİYONU Entegre devre test cihazı, herhangi bir işlem yapmadan 60 saniye sonra otomatik olarak kapanacaktır.Küçük ve taşınabilir tasarım, devre testi için uygundur.Nasıl Kullanılır : Panelde yukarı, aşağı, sol, sağ ve Enter olan 7 düğme ve O ve P kısayol tuşları ile Kataloğu ayarlamak ve model numarasını değiştirmek için yukarı ve aşağı tuşları kullanılır, imleci seçmek için sola ve sağa hareket ettirmek için sol ve sağ tuşlar kullanılır. değiştirilecek öğe.Makineyi değiştirmek için Enter tuşu kullanılır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!