• Yeni
Ayarlanabilir Albatros MFG Çift Dambıl, Hızlı Ayarlamak Ağırlık Dambıl Halter 10lb-90lb Ücretsiz Ağırlık Dambıl Takım Elbise için Adam Kadın Eğitim Ekipmanları Egzersiz Gücü Çekirdek Spor Tek Dambıl uni-Paketi. ABD'den sevk

Ayarlanabilir Albatros MFG Çift Dambıl, Hızlı Ayarlamak Ağırlık Dambıl Halter 10lb-90lb Ücretsiz Ağırlık Dambıl

Ziyaretçi izlenme:
₺ 65.97

Stokta
Mağazada

serbest Ağırlıklar dambıl seti, döndürerek çıplak ellerinizle ayarlanabilir. dial.It ayarlanabilir dambıl ağırlığını değiştirmek için 3 saniye kadar kısa sürer.En yeni tasarım, kaldırma dambıllerini, güvenliğinizi sağlamak için dambıl setinin sabit ve sıkı bir şekilde sabitlenmesini sağlayan 10 kilitleme oluğu ile kilitler.ABD'den sevk.Her Albatros MFG dambıl, ayarlarla 10 lbs'den başlar 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, ve 90 lbs.It çeşitli egzersizlere kolay ve esnek bir şekilde hitap eder.Bu 15 dambıl setini artık erkekler için bırakabilirsin.Hızlı ayarlanabilir dambıller, kolay erişim ve yerden tasarruf için bir palette kompakt bir şekilde saklanır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!