• Yeni
St Patrick Yonca Hap Durumda Çantası hap saklama kutusu fermuarlı Taşınabilir Vitamini Balık Yağı Tıp Olgu Spor Kamp Seyahat Haftalık Iş

St Patrick Yonca Hap Durumda Çantası hap saklama kutusu fermuarlı Taşınabilir Vitamini Balık Yağı Tıp Olgu

Ziyaretçi izlenme:
₺ 118.20

Stokta
Mağazada

【BOYUT】 : Hap kutuları çantamız 4.6x3.14x1.88 İNÇ, dimi kumaştan (%100 polyester elyaf) yapılmıştır ve tüm çanta özel olarak basılmıştır printing.It küçük, kullanışlı ve beautiful.It sadece taşınabilir değil, aynı zamanda harika bir dekor / hediye. 【INTERNAL STRUCTURE】 : Bizim hap kılıfları çanta ana çanta ve ön eklemek cep içerir; ana çanta içerir fermuar örgü çanta, ve iki küçük eklemek cepler, bir elastik kart yuvası ile, saklamak için uygun olan ve sabitleme farklı tıp çanta. 【HAP KUTUSUNU ÇIKARIN】 : Hap kutuları çantamız, farklı hapları tutmak için kullanılabilen çıkarılabilir plastik hap kutusu içerir.Plastik kutunun kapağı sıkıca kapatılır ve otomatik olarak açılmaz, bu nedenle hapların dökülmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 【TEMİZLİK】 : Çıkarılabilir plastik hap kutusunun temizlenmesi ve doldurulması kolaydır.Tüm torbanın elle yıkanması, gölgede kuruması için asılması, düşük sıcaklıkta ütülenmesi, durulanmaması, sıkılmaması (kısmen sıkılması) önerilir, lütfen ilk kez kullanmadan önce temizleyin. 【USE】 : Bizim hap kılıfları çanta boyutu küçük ve zarif ile baskılı print.It vitaminleri, hapları veya anahtarları, küpeleri ve diğer küçük nesneleri saklayabilir.Seyahat, spor, spor salonu, kamp, aile, otel, balık tutma için çok uygundur.Boyutu : 4.6x3.14x1.88.Malzeme : 100 % polyester elyaf.Özellikleri : Bizim hap durumlarda çanta ana çanta ve ön cep, zip kapatma içerir.Ana cep, fermuarlı örgü çanta, iki küçük cep, saklama çantası, çıkarılabilir plastik hap kutusu ve kolay sabitleme ve sökme için elastik kart yuvası içerir.Plastik hap kutusunun temizlenmesi ve doldurulması kolaydır, kapak sıkıca kapatılır ve kendiliğinden açılmaz, hapların düşmesini önler.Zarif baskılarla basılmış, küçük ve sevimli ve doğrudan ceplere, çantaya, çantaya, sırt çantasına, valize yerleştirilebilir.Seyahat, kamp, spor, spor salonu, otel ve günlük kullanım için çok uygundur life.It ayrıca harika bir hediye / dekor.İpucu : 1.Lütfen ilk kullanımdan önce temizleyin. 2.Ürünü yüksek sıcaklık ve nemden uzak tutun.3.El yıkama, gölgede kurumaya asın, düşük sıcaklıkta ütüleyin, durulamayın, sıkmayın ve kısmen sıkılabilir.Yasal Uyarı : Diyet takviyeleri ile ilgili ifadeler FDA tarafından değerlendirilmemiştir ve herhangi bir hastalığı veya sağlık durumunu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!