• Yeni
SUNMON D-Tipi Şerit Kapı Hava Sıyırma Kapı Contası Kendinden Yapışkanlı Köpük Kapılar ve Pencereler için Ses Yalıtımı, Oundproofing Weatherstrip Boşluk Çarpışma Kaçınma(Beyaz)

SUNMON D-Tipi Şerit Kapı Hava Sıyırma Kapı Contası Kendinden Yapışkanlı Köpük Kapılar ve Pencereler için Ses

Ziyaretçi izlenme:
₺ 23.97

Stokta
Mağazada

YÜKSEK KALİTELİ KÖPÜK BANT-EPDM ile eşit derecede köpüklenen pencere hava sıyırma, pencere kapı contası şeridinin aynı pürüzsüz iç ve dış, yüksek esneklik ve süper dayanıklı, mükemmel esnekliğe sahip olmasını sağlar.BENZERSİZ ızgara yapışkan DESTEK - Bu hava sıyırma, güçlü ızgara yapışkan destek ile birlikte gelir, sıkıca yapışır, kapılarınıza ve pencerelerinize uzun süre koruma sağlar.GENİŞ UYGULAMA-Her türlü sürgülü pencere, sürgülü kapı, güvenlik kapısı, dolap kapısı vb.Alanlarda Yaygın olarak kullanılır. kapılarınızın ve pencerelerinizin hasarını azaltın.ÇOK FONKSİYONLU-pencere ve kapı korumak.Su geçirmez, Rüzgar geçirmez, Mükemmel yaşlanma direnci.Rüzgar geçirmez, toz geçirmez, hava koşullarına karşı dayanıklı ve enerji tasarrufu.NOT - Bu bant merkezin ortasına tutturulur ve dikey yönde ortalandığında 9 mm genişliğinde iki banda bölünür.Lütfen çalışmadan önce dikey olarak yırtın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!