• Yeni
Kapılar/Pencereler için Hava Sıyırma Contası Şeridi, Kendinden Yapışkanlı Destek Contaları Büyük Boşluk, Boyuta Kolay Kesim (D) (45.9 FEET, Siyah)

Kapılar/Pencereler için Hava Sıyırma Contası Şeridi, Kendinden Yapışkanlı Destek Contaları Büyük Boşluk, Boyuta

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.97

Stokta
Mağazada

Bu kapı contası rüzgar, su, ışık, sıcaklık ve sesi etkili bir şekilde izole edebilir!Bu kapı contası esnek malzemelerden yapılmıştır ve aşırı derecede donmaz veya kırılmaz temperatures.It 5/16" ila 35/64 " arasındaki büyük boşlukları kapatabilir.Kapı contası özel bir oyuk tasarıma sahiptir (diğer ürünlerden farklıdır).Kapı contası, kapının her iki tarafındaki ses iletimini ve tam sıcaklığı azaltabilen içi boş bir tasarıma sahiptir ve bu tasarım kapıyı kapatırken kapı çerçevesinin kapısındaki basıncı azaltabilir ve kapıyı kapatma sesini azaltabilir.Kapı contası hızlı bir şekilde monte edilebilir!Yardımcı alet ve tekniklere gerek yoktur ve kapı ve pencereler için hava şeridinin bir tarafı güçlü bir viskoz madde ile kaplıdır.Sadece yüklemek için yüzeydeki filmi yırtın.Mühür 33/64 inç genişliğinde x 35/64 inç kalınlığındadır.Kesmesi kolay! -Bu hava şeridi yumuşak kauçuktan yapılmıştır ve tüm kapı veya pencerelere uyacak şekilde kesilebilir .Kapı alt contaları, ortamınızı kontrol etmenize yardımcı olmak için ticari veya konut kapıları için iç veya dış mekan uygulamalarında kullanılabilir.Eğer üründen memnun değilseniz, lütfen bize ulaşın.Kapılar / Pencereler için Hava Sıyırma Contası Şeridi, Kendinden Yapışkanlı Destek Büyük Boşluğu Kapatır, Boyuta Kolayca Kesilir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!