• Yeni
Millennium-Filters MN-SH65405 JURA Filtrasyon Hidrolik Filtre, Doğrudan Değişim, Pileli Mikro Cam Ortam, 25 µm Partikül Tutma Boyutu, 305 PSİ Maksimum Basınç

Millennium-Filters MN-SH65405 JURA Filtrasyon Hidrolik Filtre, Doğrudan Değişim, Pileli Mikro Cam Ortam, 25

Ziyaretçi izlenme:
₺ 143.49

Stokta
Mağazada

Michigan ABD'de üretildi.Kullanılan filtreleme ortamı türleri uygulamaya bağlıdır ve OEM ürünüyle uyumludur.Parçacıklara karşı üstün koruma sağlar.Paket Boyutları : 3.9 "L x 1.75" W x 1.75 " H. Milenyum Filtreli hidrolik kartuşlar, verimsizlik ve arıza süresine neden olabilecek partiküllere ve kirlenmeye karşı üstün koruma sağlamak üzere üretilmiştir.Hidrolik akışkan akışındaki bileşenler için uygun akışkan temizleme seviyeleri kritik öneme sahiptir.Kullanılan filtrasyon ortamı türleri uygulamaya bağlıdır.Millennium Filtreleri mikro cam ortam, paslanmaz çelik hasır veya kağıt ortam kullanır.Mikron değerleri 250 mikron ile 1 mikron arasında değişmektedir.Bu hidrolik kartuşlar işletme giderlerini azaltmada esastır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!