• Yeni
ZXCSER 68L Şarap Soğutucu / Buzdolabı İçecek Buzdolabı Küçük Mini Kırmızı ve Mahzeni Bira Soda, Dijital Sıcaklık Göstergesi, Çift Katmanlı Cam Kapı, Sessiz Çalışma Kompresörü

ZXCSER 68L Şarap Soğutucu / Buzdolabı İçecek Buzdolabı Küçük Mini Kırmızı ve Mahzeni Bira Soda, Dijital Sıcaklık

Ziyaretçi izlenme:
₺ 70.20

Stokta
Mağazada

◆ [28 şişe kapasitesi] Şarap soğutucusu 28 şişe şarap tutabilir.Bu şarap soğutucu saklamak için yerden tasarruf sağlayan bir yoldur bottles.It şarabın en iyi lezzetini korumak için 28 şişe kırmızı veya beyaz şarabın soğutulması ve depolanması için çok uygundur.Ve aroma. ◆ [Sabit sıcaklık depolama] Tasarım taklit şarap mahzeni sabit sıcaklık sistemi, 11-18 ℃ geniş aralık ayarı, otomatik ayar, doğru sıcaklık kontrolü, çeşitli şaraplar için uygun, koleksiyonunuzun her şişesine özen gösterin ve her bir kırmızı şarap şişesinin depolama sıcaklığını dengeleyin. small [Dokunmatik ekran kontrolü] Küçük şarap soğutucusu, sıcaklığı özelleştirmenizi ve şarabınız için ideal iklimi yaratmanızı sağlar.Mavi sıcaklığa sahip bir dijital dokunmatik düğme kontrol paneli ile donatılmıştır display.It güç kontrolü ile entegre bir LED ışığına sahiptir. ♦ [Sessiz çalışma] Şarap dolabı buzdolabımız, titreşim ve gürültünün etkisini en aza indirebilen, kompresörsüz enerji tasarruflu termoelektrik soğutma sistemi ile özel olarak donatılmıştır, böylece şarabınız doğal birikintilerini bozmadan düzgün bir şekilde yaşlandırılabilir ve çökeltilebilir. design [Zarif tasarım] Şarap buzdolabı, paslanmaz çelik çerçeve ve çift temperli cam kapı, bu küçük şarap buzdolabı herhangi bir ev dekorasyonu, kulüp, kafe veya restoran için mükemmeldir.Orijinal şarap mahzeni ortamının koyu camını taklit eden ışık engelleyici cam, ışığın ve dış sıcaklığın girişimine etkili bir şekilde direnir.Titreşim azaltma, gürültü azaltma, bas işlemleri Yarı iletken soğutma, düşük gürültü ve düşük titreşim, kaliteli şaraplar için rahat bir depolama ortamı yaratır.Uygulama tipi : Şarap cooler Capacity : 49 L (metreküp)İstikrarlı aralığı : 11-18 ° CGross ağırlık : 22kg Net ağırlık : 18kg Bottles : 28 bottles Refrigeration yöntemi : elektronik cooling Product boyutu : yüksek 710x genişliği 400 x kalın 505mm Scope : restoran, çay restoran ekipmanları, et işleme tesisi ekipmanları, işleme tesisi equipment Specification baharat : 16 bottlesİf herhangi bir sorunuz varsa, zaman içinde lütfen bizimle irtibata geçiniz. sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Karakterislikler teklif

16 bottles :
If you have any questions, please contact us in time and we will respond to your inquiry within 24 hours. :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!