• Yeni
XJJZS Mini Dijital İnklinometre PRO 360 Derece Elektronik Alüminyum Alaşım İletki Mıknatıs Tabanı Dijital Konik Kutusu Açı Ölçer Metre

XJJZS Mini Dijital İnklinometre PRO 360 Derece Elektronik Alüminyum Alaşım İletki Mıknatıs Tabanı Dijital Konik

Ziyaretçi izlenme:
₺ 451.08

Stokta
Mağazada

Alüminyum alaşımlı muhafaza (hafif ve dayanıklı).Relativelabsolute ölçüm değişimi herhangi bir konumda.Açı ve eğim okuma dönüşümü.Dahili mıknatıslar ile ölçüm yüzeyi, hangi bağlı olması uygundur.5 dakika içinde otomatik olarak kapanır.Kabuk malzeme : alüminyum alaşım kabuk Ölçüm aralığı : 4× 90° Ölçüm doğruluğu : ± 0.2"Çözünürlük : 0.05°Tekrarlanabilirlik : 0.1° Çalışma ortamı sıcaklığı : -10°C~50 C Güç kaynağı : iki adet AAA pil Ürün net ağırlığı : yaklaşık 200g Ürün boyutu : 57×57×30.5 mm N.Diğer ölçüm araçları ile Ürün listesi ölçüm büyütmek çalışması ve işbirliği seviyesi yüzey Taşınabilir boyutu, rahat dayalı ağırlık : 0.2 kg Mutlak sıfır ölçümü : 1 1 Eğim Kutusu×Pil 2× tornavida 1×manuel 1 Note× : Işık çekim ve farklı görüntüler gerçek biraz farklı resimde maddenin rengi neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.Manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm ölçüm sapmasına izin verin.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!