• Yeni
Gowe Led Kenar aydınlatmalı Restoran menü panosu, yapış çerçeve led menü ışığı kutusu, 6 adet Çerçeve boyutu:500mm x 700 mm

Gowe Led Kenar aydınlatmalı Restoran menü panosu, yapış çerçeve led menü ışığı kutusu, 6 adet Çerçeve boyutu:500mm

Ziyaretçi izlenme:
₺ 59.94

Stokta
Mağazada

Led Kenar aydınlatmalı Restoran Menü Panosu, geçmeli çerçeve led menü ışık kutusu, 6 adet Çerçeve boyutu : 500mmx700mm.GOWE ABD'de tescilli bir ticari markadır, Lütfen aşağıdaki veya resimlerdeki daha fazla ürün açıklamasına bakın.Led Kenar aydınlatmalı Restoran menü Panosu, geçmeli çerçeve led menü ışık kutusu : ??????????Detaylar * Geçmeli açık Çerçeve * Akrilik ışık Paneli, eşit ışık dağılımı *Düşük Bakım *Kalınlık : 28mm *Birçok renk *Led kurulumu *Led ışık kutuları İÇ mekan kullanımı içindir. *Herhangi bir özel boyut Led ışık kutusu için çağrı ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?????Özellikler * Tüm bileşenler için UL Listesi *12 volt DC güç kaynağı * Led Lamba aydınlatması : 3.000 mcd'den fazla * Süper beyaz Led'ler (12v DC Adaptör) *Led Lamba ömrü - 80.000 saat. _______________________________________ ?Maliyet Tasarrufu * Geleneksel floresan lambalara kıyasla güç tüketiminde %90'dan fazla tasarruf edin. *Düşük bakım, uzun ömürlü, yaklaşık 80.000 saat boyunca neredeyse bakım gerektirmez mi ?Dayanıklılık?? *Süper parlak LED'lerin minimum ömrü 80.000 saatten fazladır. ???????????????????????Üstün Görüntü Çözünürlüğü * Eşit ışık dağılımı * Netlik ve parlaklık, grafiklerin muhteşem görünmesini sağlar.İnce ve şık *İnce ve kompakt tasarım kadar ince arasında değişen .28mm kalınlık - alan kısıtlamaları için uygundur.Kullanıcı Dostu *Kolay kurulum ?Kolaylık * Görüntü değiştirmede kolay * Taşınabilir mi ?Güvenli *Düşük ısı üretimi ve yangın tehlikesi yok.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!