• Yeni
EuısdanAA 10 Pcs T5 floresan lamba tutucu G5 Baz Olmayan Şant Mezar Taşı lamba soketi AC 500 V 2A için LED floresan tüp(10 Üds T5 soporte de luz fluorescente G5 Baz enchufe de lámpara de piedra se

EuısdanAA 10 Pcs T5 floresan lamba tutucu G5 Baz Olmayan Şant Mezar Taşı lamba soketi AC 500 V 2A için LED

Ziyaretçi izlenme:
₺ 35.97

Stokta
Mağazada

AC 500v'a kadar çıkış voltajına sahip elektronik şebeke balastları ile uygulama için destek gerilimi AC 500 V. Floresan lamba veya LED tüp lamba için mükemmeldir (Perfecto para lámpara fluorescente o lámpara de tubo LED en su hogar u oficina, garaje, sótano, armario, estudio, tienda, vb.Bir Işık Fikstüründeki Mezar Taşı Işık Tutucusunu Değiştirme adımları1 : Devre kesiciyi ve floresan armatürü çalıştıran duvar anahtarını kapatın.Yay kontratlarını açmak için tel deliğine düzleştirilmiş bir ataş veya tornavida takabilirsiniz.Adım 5 : Telleri gergi yayı kontraksiyonlarından çekin. (Ek Paket YOK Wires Heat T5 lamba tutucu yüksek kaliteli ısıya dayanıklı malzemeden yapılmıştır Resistant This İçerir) Dağı İle İtmek 2 AType : Mezar taşı, Tek Head Fit Floresan veya LED Tüp Boyutu : T4 T5 Mounting Yöntemi : özellikler İndex Maximum Voltaj : AC 500 VMaximum Geçerli.Kabloları kelepçeler bir kez, pek gevşek olabilir sıkıca bahar sözleşmeleri teller tutun.También puede actualizar una lámpara fluorescente a una lámpara de tubo LED.Description in Spanish10 Uds T5 soporte de luz fluorescente G5 Base enchufe de lámpara de piedra sepulcral sin derivación AC 500 V 2 A para tubo fluorescente LEDMax.0 mm2 katı iletkenler için).voltaje de soporte AC 500 V para la aplicación con balastos electrónicos de red con un voltaje de salida de hasta AC 500 VConexión de cable push-in para una conexión fu.Adım 4 : Vidayı sökün veya hasarlı mezar taşını armatürün ucundan çekin.Ayrıca bir floresan lambayı LED tüp lambasına da yükseltebilirsiniz (La alta estabilidad térmica lo hace perfecto para reemplazar portalámparas fluorescentes viejos, oxidados o rotos.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!