• Yeni
Mikro USB Kablosu, 6FT 2 Paket Ekstra Uzun Dayanıklı Android Şarj Kablosu, PS4 Denetleyicisi için Hızlı PS4 Şarj Kablosu Kablosu, Android, Samsung Galaxy S7 J3 J7, Xbox, Siyah

Mikro USB Kablosu, 6FT 2 Paket Ekstra Uzun Dayanıklı Android Şarj Kablosu, PS4 Denetleyicisi için Hızlı PS4

Ziyaretçi izlenme:
₺ 14.97

Stokta
Mağazada

Hızlı ŞARJ ve SENKRONİZASYON : 2.4 A'ya kadar maksimum şarj hızı sağlayın, çoğu standart kablodan ve hızlı şarj cihazından daha hızlı şarj edin.Harika performans cihazları senkronize olmasını sağlar ve veri aktarım Mb/s transfer hızı ile aynı anda şarj edin.ILE UYUMLU : Çoğu Android telefon ve PS4, Samsung Galaxy S7 S6 J3 J4 J6 J7 Tab A, LG K40 K50 Phoenix 4, Sony, Xbox One, PS Vita, Pil Paketleri, Hoparlörler, Kablosuz Klavyeler, Kameralar, Video Kameralar, Oyun Konsolları vb.Gibi diğer cihazlar.Mikro tüm Samsung Galaxy A10/J3/Yeralması/USB/M12/S3/S4/W2/Edge/S7,Galaxy Note4/5, HTC One A9/M9/M8/E8, Desire 626/626 S, Motorola Turbo/X/G/E, LG G4/G3/G2/V10, Black Berry Z10, NOKİA X Serisi için Mikro USB bağlantı Noktası ile USB akıllı telefonlar, taşınabilir oyun konsolları, MP3 çalarlar ve diğer elektronik cihazlar, PS4, Xbox, vb ile Uyumlu geniş Uyumluluk, PS Vita, yazıcılar, sabit diskler, MP3 çalarlar, kablosuz klavye, dijital kameralar, GPS cihazları.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!