• Yeni
Dylandy 1 ADET Basit Kalem Kutusu Küçük Taze Yaratıcı Ofis Saklama çantası Retro Deri Kırtasiye Çantası Basit Öğrenci Kalem Çantası

Dylandy 1 ADET Basit Kalem Kutusu Küçük Taze Yaratıcı Ofis Saklama çantası Retro Deri Kırtasiye Çantası Basit

Ziyaretçi izlenme:
₺ 15.45

Stokta
Mağazada

Malzeme : deri.Özellikler : 20 CM*10 CM.It kalem, kurşun kalem, kalemtıraş, silgi, kart, anahtar, kozmetik vb. Saklayabilir.Sevgiliniz, aile arkadaşınız ve iş arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye.Paket içeriği : 1 ADET Kırtasiye çantası.Malzeme : deriözellikler : 20 CM*10 CMBag, kalemleri, kalemleri, cetvelleri, madeni paraları, kozmetikleri, makyaj fırçalarını ve diğer birçok kullanımı tutmak için kullanılabilirbenzersiz ve güzel Desen tasarımı, basit ve moda, kullanıcının gördüğü her gün hayattan zevk almasına izin verin.Taşıması kolay, nereye giderseniz gidin onu alabilir.Not : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif farklılıklara izin verin.Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir. Paket dahil.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!