• Yeni
YOUSHARES Büyük Kapasiteli renkli kalem Kutusu - 300 Yuvaları büyük Kalem Kutusu Organizatör ile Çok Katmanlı Tutucu için Prismacolor Renkli Kalemler ve Jel Kalem (Gri)

YOUSHARES Büyük Kapasiteli renkli kalem Kutusu - 300 Yuvaları büyük Kalem Kutusu Organizatör ile Çok Katmanlı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 86.91

Stokta
Mağazada

Büyük Kapasite - [Kalemler Dahil Değildir] Büyük Kalem Kutusu 4 katmana sahiptir, 304 adet renkli kalem/204 adet jel kalem veya diğer araçları düzenleyebilir.Taşınabilirlik-Boyutu : 12.81 in x 4.33 in x 8.87 in /32.5x11x22. 5 cm, hafif kalem organizatör vaka ile el kayışı her yerde taşımak için uygundur.Dışarıdaki iki cep(Biri fermuarlı cep) notları, kartları ve cep telefonunuzu saklayabilir.Kaliteli Malzeme-Dayanıklı oxford tuval ve fermuarlardan yapılmış renkli kalem kutusu, böylece uzun süre kullanılabilir.Çok Fonksiyonlu-Çok işlevli kalem kutusu, ressam, yazar, sanatçı, prismacolor, crayola, renkli kalem, suluboya kalem, jel kalem, silgi gibi çeşitli araçları saklamak için yaygın olarak kullanılır.Mükemmel Hediye-Yetişkinler veya sanatçı, Erkek Kadın Yetişkin, hatta kendiniz için harika bir hediye.Bu güzel hediyeni takdir edecekler!Not : 13 yaş ve üstü için uygundur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!