• Yeni
YİWANGO kalemlik masa düzenleyici,kalem Organizatör Depolama Çok Fonksiyonlu kalemlik, depolama Raf için Ofis, Okul, ev gereçleri Kırtasiye Düzenli Organizatörler kalem Organizatör için Masa

YİWANGO kalemlik masa düzenleyici,kalem Organizatör Depolama Çok Fonksiyonlu kalemlik, depolama Raf için Ofis,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 93.30

Stokta
Mağazada

Masaüstü düzenleyici : masaüstünüzü düzenli ve düzenli tutmak için harika.Bu kalem tutucu tüm kalemlerinizi ve kalemlerinizi tek bir yere koyabilir.Yazma araçlarınızı tek bir yerde düzenleyin.Kalem kabı, makyaj fırçalarını, cetvelleri ve diğer yüksek masa aksesuarlarını saklamak için de kullanılabilir.Yuvarlatılmış kenarlar : samimi ve kullanımı rahat.Büyük kapasiteli çekmece : kolay saklama için depolama alanını artırın.Çok bölümlü kalem tutucu : çok bölümlü depolama kalem tutucu, organize edilmesi ve çıkarılması kolaydır.Benim dükkana hoşgeldiniz!Çok amaçlı : Geniş yüzey kalemler, kalemler, ataşlar, makyaj fırçaları vb.Için uygundur.Kalemlerinizi, kalemlerinizi ve işaretli alanlarınızı ve tablolarınızı görünmesini sağlayın cleaner.Name : Çok fonksiyonlu kalem tutucu saklama kutusumalzeme : ahşapkullanımı : Ofis kırtasiye kalem tutucu depolama.Renk : Ceviz, Beyaz Akçaağaçboyutu : 23.6x16x21.8 cm /8.5x6.2x9.2kalem tutucumuz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizinle iletişime geçeceğiz ve 24 saat içinde ilgileneceğiz.Ofis masanızı veya tezgahınızı dağınıklıktan uzak tutmak, ihtiyacınız olanı bulmak kolaydır.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!