• Yeni
CDQYA Tan Katı Ahşap Kalem Asılı Yazma Fırça kalemlik Çalışma Dört Hazineleri Masaüstü Süsler Yeni Basit Retro Tarzı Yazma Fırça Asılı Depolama

CDQYA Tan Katı Ahşap Kalem Asılı Yazma Fırça kalemlik Çalışma Dört Hazineleri Masaüstü Süsler Yeni Basit Retro

Ziyaretçi izlenme:
₺ 780.00

Stokta
Mağazada

kolay saklama için 12 kanca.Çatlaması kolay değil ve deforme olması kolay değil.Ön ve arkada toplam 12 bakır iğne kancası, kalem iğnesi oluk tasarımının kayması kolay değildir.Katı ahşap taban, istikrarlı ve sallamak kolay değil.Çok fonksiyonlu depolama rafı, depolama uygundur ve fazla yer kaplamaz. Ön tarafa 12 bakır iğne kancaları toplam deform A etmek ve çözmek kolay değil, kolay kolay storage Not için 12 kanca, kalem, iğne groove tasarım off Solid ahşap taban, shake Multifunctional depolama raf istikrarlı ve kolay kayma için kolay değil, Depolama için uygundur ve space Package İçeriğini almaz : 1 * El Kaligrafi kalem holder The güzellik-geleneksel kabartmalı işçilik retro oymalar, titiz bir işçilik ve kullanım.Not : Işık çekimi ve farklı görüntüler, resimdeki öğenin renginin gerçek şeyden biraz farklı olmasına neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.Not : Biz sadece satmak kalem sahipleri, gerisi sergiler, dahil değildir, referans için sadece.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!