• Yeni
Geesatis 4 Adet Kilit Hasp Sürgüler Kapı Mobilya Packlock Toka Dolap Kapı Cıvata Kilit Mandalı Donanım, Montaj Vidaları ile, Gümüş

Geesatis 4 Adet Kilit Hasp Sürgüler Kapı Mobilya Packlock Toka Dolap Kapı Cıvata Kilit Mandalı Donanım, Montaj

Ziyaretçi izlenme:
₺ 31.74

Stokta
Mağazada

Paket içeriği 4 adet dolap kilidi Hasp mandalı.Sağlam ve kalınlaştırılmış demirden yapılmış mandal dayanıklıdır.anti-pas, ve istikrarlı.Boyutu : 2.6x2. 3 inç / 65x58. 5mm, boyut resimde gösterilmiştir.Dolap, kapı, ahşap kutu, güverte kapağı, dolap, dolap ve alet kutusunda yaygın olarak kullanılır.Vidalar pakete dahildir.Garanti : 30 Günlük Para Çekme Garantisi!Ürün Özellikleri : 2. 6x2. 3 inç / 65x58. 5mm Ağırlık : 146g Renk : Gümüş Malzeme : Demir Paket içeriği : 4 adet X Güvenli mandal Kilidi Bazı Montaj Vidaları Ipucu : Manuel ölçümde 1-3mm hata olabilir, lütfen dikkate alın!Sıkı malzeme seçimimiz ve son derece zorlu üretim sürecimiz var.Ürünlerin detaylarını yapmak ve teslimat sürecinde paket için mükemmel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz,müşteri tarafından alınan paketin hasar görmemesini ve şartnamelerin sayısının net olmasını sağlıyoruz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!