• Yeni
DefenderShield Uyumlu iPhone 8 Artı / iPhone 7 Artı / iPhone 6 Artı EMF & 5G Radyasyon Kalkanı Vaka-Ayrılabilir Manyetik EMF Kalkanı & RFID Engelleme Cüzdan Kılıf w/Bilek Kayışı

DefenderShield Uyumlu iPhone 8 Artı / iPhone 7 Artı / iPhone 6 Artı EMF & 5G Radyasyon Kalkanı Vaka-Ayrılabilir

Ziyaretçi izlenme:
₺ 62.97

Stokta
Mağazada

Eski bir telekomünikasyon mühendisi ve yöneticisi tarafından oluşturulan Defender Shield, EMF radyasyondan korunma ve eğitimde dünya çapında güvenilir lider olarak kabul edilmiştir.Yeni tasarlanmış vegan deri dış malzeme ve dokulu mikrofiber iç son inşa. ✔ EŞSİZ RFID ENGELLEME - > Kredi kartlarını, kimlikleri ve diğer öğeleri tutmak için 3 uygun RFID engelleme kredi kartı ve kimlik kartı yuvası ve nakit cebi içerir.Tasarım ayrıca manzara izleme için bir stand olarak işlev görecek şekilde katlanır ve değerli eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını ve telefonunuzun korunmasını sağlamak için güvenli bir manyetik kapatma özelliğine sahiptir.Defender Shield telefon kılıfları, 5 G frekansları dahil olmak üzere kablosuz (RF) EMF radyasyonunun %99'una kadarını engeller!Çoğu ürün, cep telefonunuzdan yayılan radyasyonun yalnızca küçük bir yüzdesini engeller.Defender Shield teknolojisi, mevcut 5. PREMIUM PREMIUM %100 VEGAN DERİ - > Yüksek kaliteli %100 vegan deri i Phone 8 Plus/ i Phone 7 Plus / i Phone 6 EMF kılıfımız çizilmelere, parmak izlerine, toza ve aşınmalara karşı koruma sağlar. 99 Bluetooth Radyasyonu (RF Radyasyonu).WİRELESS KABLOSUZ EMF RADYASYONUNA ve 5 G FREKANSLARINA KARŞI NİHAİ KORUMA - > Ultra Zırh Koruma Teknolojisi, ön kalkanda ve telefon kılıfının omurgası boyunca bulunur.Ekstra darbe koruması için köşelerde daha kalın malzeme bulunan darbeye dayanıklı, kauçuk telefon yuvası.Klipsli bilek kayışı, telefonunuzu taşırken esneklik sağlar. ✔ GÜNLÜK KORUMA - > Cep telefonunuzu kullanırken, korumalı ön kapağı vücudunuzla radyasyon yayan hücre arasında tutun phone. 99 Hücresel Radyasyon (RF Radyasyonu).Kauçuk telefon yuvası, ekstra darbe koruması için darbeye dayanıklı köşelere sahiptir.Ayrılabilir manyetik cüzdan kılıf ile 3 RFID engelleme kredi kartı / KIMLIK yuvaları.Son on yılda misyonumuz, mümkün olan en etkili EMF koruma çözümlerini sunarken EMF radyasyonu ve etkileri hakkındaki bilgilerimizi paylaşarak tüketicileri sağlıklı yaşamlarında desteklemek olmuştur.Verizon, AT&T, T Mobile, Sprint ve diğerleri için Apple i Phone ile uyumludur.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!