• Yeni
2 Paket Kaykay Duvar Askısı Dikey Tabanca Askısı ve Tüfek Depolama Vitrini, Gitar, Kaykay, Longboard, Kayak, Snowboard, Av Tüfeği,Airsoft, Bileşik Yay için Duvara Montajı Güvenli Bir Şekilde Tutar

2 Paket Kaykay Duvar Askısı Dikey Tabanca Askısı ve Tüfek Depolama Vitrini, Gitar, Kaykay, Longboard, Kayak,

Ziyaretçi izlenme:
₺ 32.97

Stokta
Mağazada

Iki PAKET, Tüm çelik konstrüksiyon duvar askı kancası ,Depolama ve ekran tüm boyut Monte Kaykay, Longboard, Kayaklar, Snowboard, Tüfek, Av Tüfeği, havalı tüfek, Airsoft, tabanca veya Bileşik yay, beyzbol sopası, Gitar, vb.Istikrarlı ve kurulumu kolay, Bir araya gelen çubuklar ve vida adaptörleri, herhangi bir yere asmak için doğrudan duvarlara vidalanır (25 lbs'ye kadar ağırlık tutmak için test edilmiştir).Askıdaki yumuşak sünger kapak, en sevdiğiniz gitarı ve av aletlerini korur, Daha fazla güvenlik ve çizik kalmaz.Odanızı iyi organize edin ve daha fazla tökezlemeyin ,Çok fazla yerden tasarruf etmenize yardımcı olun.Satın alma işleminizden memnun değilseniz, koşulsuz iade ve geri ödeme için başvurabilirsiniz.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!