• Yeni
Zyoyotoy Kumaş Danteller Kumaşlar ile Rhinestones Taşlar Kumaş Dantel Net Kumaş İşlemeli Dikiş Düğün Parti Elbise için 5 Metre (Renk: B)

Zyoyotoy Kumaş Danteller Kumaşlar ile Rhinestones Taşlar Kumaş Dantel Net Kumaş İşlemeli Dikiş Düğün Parti

Ziyaretçi izlenme:
₺ 297.33

Stokta
Mağazada

Elbiseler,gömlekler,etekler,şallar,eşarplar,yastık kılıfları,masa örtüleri,perdeler,ayakkabılar,başörtüleri,ev dekorasyonları dikebilir, tül dantel kumaşlar yüksek kalitede,çok narin ve güzeldir.Bu kumaşı elde yıkamak veya makinede nazikçe yıkamak en iyisidir; Ağartıcı yok; Düz yatırın veya kurumaya asın ve tekrar tekrar kullanılabilir.Bu dantel kumaşlar, masa ve duvar süslemeleri, tavanları örtmek, iyilikleri sarmak, misafir hediye çantalarına, flamalar ve gelin buketleri için yay ve diğer şekillerde yapılabilir.Birçok el işi ve dikiş işi için çok uygun olan Kumaşları bir dikiş makinesi ve makasla kolayca kesebilir ve dikebilirsiniz.Görüntülerimizde gösterilen renklerin doğruluğunu sağlamak için her türlü özen gösterilmiş olsa da,monitör çözünürlüğü,aydınlatma ve fotoğraf görüntüleme yazılımındaki farklılıklar nedeniyle ekranda görülen görüntünün doğru olmayabileceğini lütfen unutmayın.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!