• Yeni
Köpek Hoodie, Sıcak Köpek Giysileri Kedi Hoodie, yumuşak Rahat Köpek Sıcak Yastıklı Yelek Ceket, Küçük Orta Büyük Köpekler Kediler için, 6 Boyutları Lacivert-XXL

Köpek Hoodie, Sıcak Köpek Giysileri Kedi Hoodie, yumuşak Rahat Köpek Sıcak Yastıklı Yelek Ceket, Küçük Orta

Ziyaretçi izlenme:
₺ 45.30

Stokta
Mağazada

【Rüzgar Geçirmez Tasarım】 : Yumuşak polar astar köpek ceketinin yumuşak tüylü yakası köpeği kar, yağmur ve rüzgardan korur, soğuk havalarda yavru köpeğinizi sıcak tutar, hastalık olasılığını azaltır. 【Hood Design】 : Köpek hoodie köpeğin kulağını ve başını koruyabilir, kulağın açık havada soğuk olmasını önleyebilir.süper sıcak soğuk kış/kar, yumuşak S boyutu 23cm Boyun çevresi göğüs çevresi 33 cm Sırt uzunluğu 18cm 2 kg içinde (sadece referans için) ağırlık Önerilen;M size Boyun çevresi 25 cm, göğüs Geri 35 3 kg içinde 21cm Önerilen ağırlığı uzunluğu (sadece referans için);L boyut Boyun çevresi 28cm göğüs;XL boyutu Boyun çevresi 30cm 32cm göğüs 6 kg içinde (sadece referans için) ağırlık Tavsiye edilen 44cm Arka uzunluğu çevresi (sadece referans için) 4.3 kg içinde 28cm Önerilen kilo 40cm Arka uzunluk çevresi çevresi tutun;XXL boyutu Boyun çevresi 34cm göğüs 37cm 8 kg içinde (sadece referans için) ağırlık Tavsiye edilen 48 cm Arka uzunluğu çevresi.Not : Bu veriler manuel ölçüm, 1-3 cm hata neden olabilir.Evcil hayvanları/giysileri ölçmek için yaygın yöntemler.Göğüs : Ön bacakların arkasındaki en güçlü daire.Uzunluk : Köpek ayakta dururken boyundan kalçaya.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!