• Yeni
BougeRV Araba portbagaj Çapraz Barlar için 2014-2021 Jeep Cherokee + Kayak ve Snowboard Araba Rafları Anti-Hırsızlık Sürgülü-Out Özelliği Uyar 6 Pairs Kayaklar veya 4 Snowboard

BougeRV Araba portbagaj Çapraz Barlar için 2014-2021 Jeep Cherokee + Kayak ve Snowboard Araba Rafları Anti-Hırsızlık

Ziyaretçi izlenme:
₺ 169.80

Stokta
Mağazada

Yüksek dereceli alüminyumdan yapılmış portbagaj çapraz çubukları, taban ayakları yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır+yüksek dereceli alüminyumdan yapılmış kayak rafı paslanmaya karşı dayanıklıdır.Araba portbagajı 68 kg / 150 lbs taşıyacak şekilde derecelendirilmiştir + kayak taşıyıcı rafı maksimum 6 çift kayak veya 4 snowboard (normal versiyon) tutabilir.Bouge RV bagaj rafı traverseler için fit 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Jeep Cherokee, Latitude/ Latitude Plus/ Limited/ North Edition/ Trailhawk / Yüksek İrtifa vbski rafı, kare/ yuvarlak/ aero çapraz çubuklar dahil olmak üzere çeşitli raf sistemlerine monte edilebilir.Montaj rafı sadece bir tornavida ile monte edilir ve sabitlenir, delme olmadan çatı montajlarına kolayca takılır+kayak taşıyıcı rafı bir taraftan kaldırılabilir ve yükleme lastik çubuğu aynı anda kayak/snowboard'u daha kolay yüklemek veya boşaltmak için uzatılabilir. 12 aylık sorunsuz garanti.Bouge RV, müşterilerimizin ihtiyaçlarını birinci önceliğimiz olarak alır ve ürün ve hizmetimizin sorumluluğunu üstlenecektir.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!