• Yeni
150 Siyah Keten 80 # Kapak Kağıt Sayfaları -5 X 7 (5X7 İnç) Fotoğraf|Kart / Çerçeve Boyutu-Kart Ağırlığı-Derin Boya, İnce Keten Dokulu Kaplama-Kaliteli Kart Stoğu

150 Siyah Keten 80 Kapak Kağıt Sayfaları -5 X 7 (5X7 İnç) Fotoğraf|Kart / Çerçeve Boyutu-Kart Ağırlığı-Derin

Ziyaretçi izlenme:
₺ 98.85

Stokta
Mağazada

GÜZEL VE kalın 80 lb/pound KART STOĞU Kapağı, kopya kağıdından 3 kat daha kalındır. 216 gsm.Kumpas .011 inç; İnce keten doku bitirmek hissediyorum ve görmek.Kullanılmaya devam eden Profesyonel veya Resmi kartlar için her iki tarafta zarif doku.İyi geribildirim bekliyoruz.Sanatçılar VE EL yapımı ZANAATKARLAR bu keten kart stoğunu çalışmak için güzel buluyor ve herkes dokulu sonuçları seviyor..Dikkatle Consistency Heavier 80# Kapak Sayfaları için Öğütülmüş Olan bir gazetede bir Yazıcı/Metin Ağırlığı Fazla Kalınlığı - sertlik ve dayanıklılık İçin, bu kartlar bir örtü Ver Keten Masa örtüsü Çekici bir Görünüm Veren SİYAH KETEN Kapak/Kağıt Kartı.Bu 80 # stok, 28# yazıcı|yazı kağıdı veya 70# metin kağıdından iki kat daha kalındır. 216 gsm.0118 kumpas.Çoğu mürekkep püskürtmeli yazıcı ile çalışır.Lazer yazıcılar, toneri kağıda kaynaştırmak için daha yüksek bir sıcaklığa veya daha yavaş bir hıza ihtiyaç duyarlar. - Siyah renk, çoğu basılı mürekkebin göstermesi için çok karanlık olmasına rağmen, diğer birçok açık renkle uyum sağlar ve güzel bir şekilde tamamlar.Projenizin Harika Görünmesini Sağlamak için Kaliteli Kapak Stoğu!- Dokulu kaplama, bu kağıdı poster, kart yapımı, el işçiliği, scrapbooking ve diğer eğlenceli dıy projelerinizde kullanmak için eğlenceli hale getiren oldukça pürüzsüz bir yüzeyle yazdırılabilir. - Siyah kapak stoğu iyi görünümlü bir sunum sağlar. - %30 tüketici sonrası atık içeren asitsiz ve Lignin içermeyen geri dönüştürülmüş kağıt.Elyafların güzel kağıda dökülmesini ve preslenmesini sağlamak için geri dönüşüm ve işlemenin harika bir karışımı.Projeleriniz, arşiv dostu olmak, sake haline gelebilir. -Kağıt işinde 30 yılı aşkın bir süredir, çok sayıda yüksek kaliteli kağıtla deneyime sahibiz.Soruları cevaplamak için her zaman istekliyiz, böylece doğru iş için doğru kağıdı alırsınız. - Binlerce mutlu müşterimize katılmanızı dört gözle bekliyoruz.Makalemizin kalitesinden o kadar eminiz ki, size 60 günlük soru sorulmayan para iade garantisi sunuyoruz.Sepetinize ekleyin ve şimdi satın alın, böylece Siyah Keten Kağıdınızı yolda alabiliriz!.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!