• Yeni
TSUSF Elektrikli Rehabilitasyon Robot Eldiven Parmak Ortez Parmak Eğitim El Atel Rehabilitasyon Eğitimi Parmak Doğrultma Brace Guard (Renk: Sağ, Boyutu: Orta)

TSUSF Elektrikli Rehabilitasyon Robot Eldiven Parmak Ortez Parmak Eğitim El Atel Rehabilitasyon Eğitimi Parmak

Ziyaretçi izlenme:
₺ 1855.95

Stokta
Mağazada

★ El Eğitimi Parmak Ortezleri : Parmak ayırma egzersizi, Rehabilitasyon eğitimi, bağımsız hava valfini açıp kapatarak her parmağa ayrı ayrı yapılabilir.Ayna modu, birden fazla uyaranla, el fonksiyonunun iyileşme hızını artırır. ★ Basit kullanım : kendi kendine rehabilitasyon eğitimi, uygun dişli ayarlanabilir, yaşlılar da eğitimi bağımsız olarak tamamlayabilir, sadece hava valfi anahtarını eğim açısına çevirin, mevcut ilgili parmak hava girişini kapatabilirsiniz. ★ El fonksiyon bozukluğu olan hastalar için rehabilitasyon eğitimi : el esnekliği eğitimi/kan dolaşımını teşvik etme / el sertliğini çözme, el fonksiyonunun iyileşme sürecini hızlandırma,sinir hasarını destekleme ve hastaların ellerden öz bakım yeteneğini yeniden kazanmalarını gerçekleştirme. ★ İki elle ayna görüntüsü eğitimi : Motor fonksiyonun iyileşmesini teşvik edin, ayna görüntüsü prensibini kullanın, çözülmemiş el fleksiyonunu ve uzantısını, beyin fonksiyonunun yeniden şekillenmesini teşvik etmek için sürekli taklit ve yeniden öğrenme yoluyla etkilenen tarafın hareketini yönlendirin. ★ Uygulanabilir insanlar : Parmak spazmı, serebral palsi, serebral enfarktüs sekellerinin neden olduğu parmak disfonksiyonu, vb.Parmakların ve ellerin ikili işlevlerini geri yükleyin; kan dolaşımını teşvik edin.Açıklamarehabilitasyon robotu eldivenleri en iyi seçiminiz olacak, esnek el eğitimi/kan dolaşımını teşvik etme / el sertliğini çözme ve çoklu eğitim modları el rehabilitasyonunuzu teşvik etmek için iyi bir yardımcı olacaktır.5 V nokta civarında M, L ,XL () Giriş özellikler : Adı : El fonksiyon Rehabilitasyon Eğitim instrument Product boyutu : 80kpa, olumlu pressure120kpa Material negatif basınç (ana bölümü) (tek) Hava basıncı Rehabilitasyon Eğitim Parmak Rubber Function PC/ABS alaşım, PVC, paslanmaz steel Trachea Eldiven : Neopren, güçlendirilmiş ve sertleştirilmiş reçine fiber Host bölümü : : : aralığı : Ürün Adı : uzunluk X genişlik X yükseklik 115mm 57mm Weight host host : bu 1 AThe en büyük boyut : 426 gram, eldiven 170 gram, sertlik düzeltme yeni uygulama ortak correction Scope bilek.Yaralanmadan sonra hastanın parmak eklemleri iyileşti.İnme, beyin hasarı, beyin felci, omurilik yaralanması, ortopedik cerrahi,.Multipl sklerozun neden olduğu el disfonksiyonunun sekelleri.

Karakterislikler teklif

Name:
Hand function rehabilitation training instrument
Product size:
M, L ,XL (around points)
Input:
5V
The maximum size of the host:
length 135mm X width 115mm X height 57mm
Weight host:
about 426 grams, gloves about 170 grams (single)
Air pressure range:
negative pressure-80kpa, positive pressure120kpa
Material (main part):
Gloves:
Neoprene, reinforced and toughened resin fiber
Host part:
PC/ABS alloy, PVC, stainless steel
Trachea:
Rubber
Function:
Finger rehabilitation training, contracture stiffness correction, wrist joint correction
Scope of application:
.The patient's finger joints recovered after the injury. :
.Stroke, brain injury, cerebral palsy, spinal cord injury, orthopedic surgery, :
.Sequelae of hand dysfunction caused by multiple sclerosis. :

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!