• Yeni
LYMQY Yün Keçe kiti, yaratıcı Bebek Yün Keçe Kiti için DIY Komple İğne Keçe Başlangıç Kiti Olmayan Bitmiş Dürttü Set El Sanatları Kiti için İğne Malzeme Çantası Paketi. (Pembe)

LYMQY Yün Keçe kiti, yaratıcı Bebek Yün Keçe Kiti için DIY Komple İğne Keçe Başlangıç Kiti Olmayan Bitmiş Dürttü

Ziyaretçi izlenme:
₺ 83.10

Stokta
Mağazada

Yüksek Kaliteli Malzemeler?Yumuşak ve kabarık keçe elyaf yünden yapılmış, küçük ama düzgün görünün ve daha hızlı şekillendirin, istediğiniz kadar sevimli şekli kolayca elde edin.Ürünün yapımı sırasında zevki yaşamak için ürünün elle bitirilmesi gerekir.Acemi misin ? : Eğer yeni başlayan biriyseniz, endişelenmeyin çünkü bunu yapmanıza yardımcı olacak Kolay Adımlar, Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflar içeren bir öğreticiye sahiptir.İğne Keçesi Başlangıç Seti şunları içerir : 1 tavşan temalı karakter yapım malzemeleri, talimatlar, iğneler, ahşap iğne aletleri, iğne keçesi dahil, tamamlamanız gereken tüm işlemler burada.HARİKA BİR HOBİ VE İDEAL BİR HEDİYE : İster misiniz?keçeleşmeyi bir hobi olarak ele almayı düşünüyorsanız veya daha deneyimli bir keçeci iseniz, bu iğne keçe Başlangıç Seti tam olarak ihtiyacınız olan şeydir!.YAYGIN olarak kullanılan : İğne keçe, ıslak keçe, iplik, bezemeler, bebek yapımı, kurutma topları, hediye yapımı ve daha fazlası için idealdir.Aileniz ve arkadaşlarınız için kendi süslemeleriniz veya hediyeleriniz olarak el yapımı el sanatları,?Zanaat yapmayı seven veya yeni bir zanaat hobisine başlamak isteyen bir kız veya erkek için mükemmeldir.El Örgüsü, ortaya çıkan uluslararası bir tasarım Sanatıydı. England.It ' nin romantik halk dekorasyon tarzları ve son derece saygı görmüş ve dekoratif bir sanat olarak ele alınmıştır.Birçok insan için, el örgüsü bir hediye yapmak duygusal bir deneyimdir, hediyeyi alan kişi üzerinde genişletilmiş bir sevgi meditasyonudur.Adı : Yün*yapıştırıcı (gümrük yasağı nedeniyle) Gözleri ve aksesuarlar düzeltmek için kullanılan 1 Poke iğne 4 (2) 2 ince) Temel çizimleri Malzeme paketi çizimler 66s yün karşılık gelen Cep telefonu ip seti + göz aksesuarlar Hatırlatma : kendi tutkal getirmek için Bu ürün bitmiş ürün malzeme bir paket değil gerekir, 8.5 cm (11.5**) : Köpük tezgahı*yün çeki listesi hissettim 5.5 cm Malzeme : 9*malzeme paket Ağırlığı : 45g hakkında Dış ambalaj boyutu : 13.5 keçe kendiniz yapmak için vasıfsız başında Acemi Dikkat : kırık iğne eğilimli ve iğne açısının tutarlılığı Lütfen pas yağı pin, makas ve pense silin iğne ucu giymek kullanımı normal uzun bir süre, bu tür giyim gibi Sonra önlenebilir korumak, yeni değiştirin lütfen.

Karakterislikler teklif

Alıcılar da seçin

Nova

Bakın, daha iyi teklifler için hiç zaman kaybetmeden. Tek paralı. Senin için çalışıyoruz ve her bakımdan en kalitelisinden müşterimiz için. Yeni bir seviyede İnternette alışveriş keyfini çıkarın!